Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Binici Barbie Oyunu

Binici Barbie Oyunu

Binici Barbie Oyunu

Binici Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli çocukların fenomeni şirin prenses Barbie her gün karşımıza farklı hallerde çıkmaya devam ediyor. Daha önceden biliyoruz; davetlerin, masalların hatta günlük yaşamın en güzel giyineni olan prenses bugün de en güzel kız olarak geliyor. Binici Barbie oyunu ile çok eğlenecek, keyifli dakikalar geçireceksiniz. Haydi durmayın ve Barbie’nin bu yeni oyununun deneyimini tadın.

Binici Barbie oyununun konusu oyunun adından da anlaşılmaktadır. Güzel bir meslek ve hobi uğraşı olan biniciliğe merak salan Barbie bu meslek için de en ideal kıyafetleri deneyecektir. Binicilik kıyafetleri arasından en güzelini seçecek olan Barbie’ye yardımcı olacaksınız. Daha önceki oyunlarındaki gibi Barbie için en güzel kıyafeti bulup onu en güzel şekilde hazırlayacaksınız. Acil bir şekilde işine başlamak isteyen Barbie için yardımlarınızı esirgemeyin.

Ekranda bulunan binici kıyafetleri arasından en güzel olanını seçeceksiniz. Bu birbirinden güzel olan binici kıyafetlerini istediğiniz kadar deneyebilir, kendi zevkinize uygun olanı seçip Barbie’ye giydirebilirsiniz. Binici kıyafetleri ile Barbie işine başladığında rahat ve şık bir görünüm elde edecektir.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin İlkbahar Stili Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin İlkbahar Stili ve Barbie'nin İlkbahar Stili oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top