Buradasın
Ana Sayfa > Diyet > Bitkisel Zayıflama

Bitkisel Zayıflama

Bitkisel Zayıflama Yöntemleri

Zayıflamanın bir çok yöntemi vardır. Ama en güvenli ve sağlıklı yol kuşkusuz bitkisel zayıflamadır. Bitkiler  her derde deva olmuştur. Bitkilerle güzelleşmek ve zayıflamak çok kolay. Bitkiler kilo vermede size yardımcı olacaktır.

Bitkisel Zayıflama Yöntemleri

  1. 1 tutam papatya kaynayan 2 su bardağı suyun içine atılır. Papatya demini alır. Bu karışım soğutulur ve günde bir çay bardağı içilir.
  2. 1 çay bardağı kiraz sapı, 5 bardak suda kaynatılır. Kaynadıktan sonra süzülür ve hergün iki fincan içilir. Kiraz sapı çok iyi bir yağ yakıcıdır. Kısa sürede kilo vermenizi sağlar. Çok zayıflamak için çok fazla içmemeniz gerekir. Her şeyin fazlası zarar.
  3. Yarım limon suyu ve 1 bardak su karıştırıp kahvaltıdan önce ılık bir şekilde için. Gün boyunca vücudunuza aldığınız yağların yakılmasını sağlar.
  4. 1 çay kaşığı mısır püskülü bir kapta ezilir. Daha sonra 1 su bardağı kaynar suya atılır ve demlenir. Demlenen çay süzülerek hergün bir çay bardağı içilir. Mısır püskülü zayıflamak için oldukça etkilidir.
  5. 3 su bardağı sirke ve bir tutam biberiye karıştırılır. Ağzı kapalı şekilde bir hafta bekletilir. Daha sonra süzülür. Süzülen karışım günde bir çay bardağı olarak içilir.

Bir önceki yazımızda Diş ipi Kullanımı ve Diş ipi Markaları başlığı içeren makalemizde diş ipi fiyatı, diş ipi nasıl kullanılır ve diş ipi ne işe yarar hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top