Buradasın
Ana Sayfa > Güzellik > Botoks Etkisi Gösteren Kremler

Botoks Etkisi Gösteren Kremler

Botoks Etkisi Gösteren Kremler

Cilt sorun yaşamaya başladığı zaman, erken tedavi çok önemlidir. Bilindiği gibi sarkma ve kırışıklıklar, ilerleyen yaşla birlikte kendini göstermeye başlar. Botoks etkisi gösteren kremler sayesinde, cilt problemlerinden rahatlıkla kurtulabiliriz. Cildin sıkılaşması ve gerginleşmesi için kullanacağınız bakım kremlerini özenli bir şekilde seçmeniz gerekmektedir.

Uzmanların bu konudaki uyarılarını dikkate alarak, botoks etkisi gösteren cilt bakım ürünleri ile ilgili önerileri, gelin birlikte inceleyelim.

Botoks Etkisi Gösteren Kremler

Bonie Botoks Kremi

Ülkemizde en çok tercih edilen botoks kremlerinden biridir. İçeriğinde bulunan etil alkol ve bitkisel özler sayesinde ciltteki sarkma ve kırışıklık gibi problemleri ortadan kaldırmaya yardım eder. E vitamini sağlayarak cildin yenilenmesine katkıda bulunur. Ciltte tamamen botoks ve bakım etkisi yaratan ürünün satış fiyatı 99 TL’dir.

Secret Age Botoks Kremi

Ülkemizde satılmakta olan botoks etkili kremlerden biridir. Çok satıldığı için oldukça popüler olan bu krem, cildin kırışıklık ve sarkma yaşanan bölgelerinde toparlanma sağlar. Ayrıca ciltte meydana gelen bu problemleri, kalıcı olarak yok eder. Naturel zeytinyağı, şeftali yağı, zeytin ekstraktı gibi tamamen bitkisel içeriğe sahip Secret Age krem, cilt üzerinde kısa sürede etki yaratmaktadır. Bu kremin satış fiyatı ise 115 TL’dir.

2Y Sapphire Botoks Kremi

Birçok kreme göre, çok daha kısa sürede etki gösterir ve önemli bakım ürünleri arasında yer alır. Yurtdışında da satışları yüksek rakamlara ulaşmış olan 2Y Sapphire botoks kremi, içeriğinde bitkisel ve meyvesel yağ özleri barındırır. Böylece kırışıklık ve çatlak gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Kremin satış fiyatı 99 TL’dir.

Defense Facelift Botoks Serumu

Roll-on şeklinde cilde uygulanan bir serumdur. Yapışkan ve katı olduğu için, cilde doğrudan etki etmekte olan bu krem, kısa sürede botoks etkisi yaratır. Düzenli kullanıldığında, 1 hafta içerisinde olumlu sonuçlar alınabilir. İçeriğinde bulunan zeytinyağı ve kayısı yağı özleri, cilde hem canlılık hem sıkılık kazandırır. Kremin satış fiyatı 119 TL’dir.

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top