Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Büyük Baba’nın Beyin Ameliyatı Oyunu

Büyük Baba’nın Beyin Ameliyatı Oyunu

Büyük Baba'nın Beyin Ameliyatı Oyunu

Büyük Baba’nın Beyin Ameliyatı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Tedavi ve ameliyat oyunlarında son zamanlar Karlar Ülkesi ve farklı masal kahramanlarının sevimli küçük karakterlerini görmekteyiz. Bugün sizlere farklı olarak küçükler için büyük bir dedenin ameliyat oyununu sunduk. Büyük Baba’nın Beyin Ameliyatı oyununu oynarken çok eğleneceksiniz. Ayriyeten farklı bir deneyim kazanmış olacaksınız.

Büyük Baba’nın Beyin Ameliyatı oyununun amacı, ameliyat kategorisi içinde yer almakta ve dedelerimizin emsalinde olan bu sevimli karakterin ameliyat sürecini belirtmektedir. Büyük Baba adlı ünlü karakter, yaşının vermiş olduğu fiziki durumu düşünmeyerek geç kaldığı bir sözleşmeye giderken koşmuş ve ayağı takılarak kötü bir şekilde düşmüştür. Sevimli Büyük Baba’nın beyninde hasar oluşmuş, cisimler batmış ve bunlara istinaden Baba mikrop kapmıştır. Büyük Baba apar topar hastaneye kaldırılmış ve hakkında ameliyat kararı alınmıştır. Ameliyat için gerekli süreci sizler yöneteceksiniz. İlk olarak ameliyat olacak bölge yıkanıp temizlenmelidir. Yıkama işleminden sonra ameliyata başlayacaksınız. Batan parçaları çıkarın. Beyinde bulunan şişlikleri ekrandaki özel damla sayesinde giderin. Tedavi işlemlerini sırasıyla uyguldığınızda Büyük Baba sağlığına kavuşacak ve mutlu görünecektir.

Bir önceki yazımızda Minik Draculaura'nın Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Draculaura ve Minik Draculaura'nın Tedavisi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top