Buradasın
Ana Sayfa > Güzellik > Büyük Göğüsler için Bitkisel Ürünler

Büyük Göğüsler için Bitkisel Ürünler

Büyük Göğüsler için Bitkisel Ürünler

Göğüslerin büyük ya da küçük olması yapısal bir durumdur. Küçük göğüslere sahipseniz yapacağınız masajlar ve uygulayacağınız kremler ile göğüslerinizi büyütme şansınız var. Estetik ameliyat yerine doğal yollarla büyük göğüslere sahip olmak isteyen ziyaretçilerimiz için göğüsleri büyüttüğü bilinen bitkileri bir araya getirdik.

Göğüs Büyütücü Bitkisel Ürünler Listesi

  • Boyotu

Göğsü büyüten hormonları aktif hale getiren boyotu çemen halinde satılmaktadır. Her gün masaj yaparak göğüslerinize uygulayabilirsiniz.

  • Rezene

Rezene mide gazına iyi gelmesinin yanı sıra göğüsleri büyütme ve toparlama özelliğine de sahiptir. Rezeneyi çay olarak ağız yolundan alabileceğiniz gibi, içeriğinde rezene bulunan kremleri satın alarak göğsünüze masaj da yapabilirsiniz.

  • Yabani Patates

Cinsel uyarıcı olarak da bilinen yabani patates göğüs büyütmede de oldukça etkili olduğu bilinmektedir.

  • Susam

Susam yağını doğrudan göğüslerinize masaj yapmakta kullanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan kalsiyum, demir ve fosfor sayesinde aynı zamanda cildiniz için de faydalıdır. Göğüs büyütme kremlerinin içeriğinde mutlaka susam yağı bulunmaktadır.

  • Cüce Palmiye

Yurt dışında sıklıkla tüketilen cüce palmiyenin de göğüs büyütmedeki etkisi kanıtlanmıştır. Saw Palmetto olarak da bilinen bu bitki göğüs büyütme haplarının içeriğinde yer almaktadır.

  • Çörek Otu

Sabahları kahvaltıdan önce suda ezilmiş bir çay kaşığı çörek otu yemek göğüslerinizin bir süre sonra büyümesini sağlayacaktır.

  • Diğer Bitkiler

Su teresi, kırmızı yonca, soya, devedikeni, karahindiba bitkileri de göğüs büyütmede oldukça etkilidir. Aynı zamanda göğüs kanserinin tedavisinde de kullanılır.

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top