Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Büyük Şato’nun Prensesi Barbie Oyunu

Büyük Şato’nun Prensesi Barbie Oyunu

Büyük Şato'nun Prensesi Barbie Oyunu

Büyük Şato’nun Prensesi Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük kız hayranları için her geçen gün güzel oyunlarını sunmaya devam eden Barbie bugün de çok güzel bir uygulama ile birlikte minik hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Giydirme oyunlarının en büyük temsilcisi olan Barbie bugün Büyük Şato’nun Prensesi Barbie oyunu ile büyülemeye devam edecek. Oyunu oynayan sevimli küçükler oyundan büyük keyif alacaklardır.

Büyük Şato’nun Prensesi Barbie oyununda konu ise adından da belli olduğu gibi Barbie’nin dev şatoda prenseslik yapması ve bu şatoya uygun kıyafetler ve kostümler denemesi olacaktır. Her zaman olduğu gibi Barbie için kıyafet denemesi yapacak ve onun akıl danışmanlığını üstleneceksiniz. Barbie’nin bu konuda her zaman olduğu gibi sizlere güveni tamdır. Onun güvenini boşa çıkarmayacağınızdan eminiz.

Ekrandaki kostüm bölümünden birbirinden farklı ve güzel giyimlere ulaşabilirsiniz. Güzel prenses Barbie için en güzel olanı bulana kadar denemeler yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kıyafete uygun olarak güzel takılar ve ayakkabılar da seçebilirsiniz. Barbie için güzel bir saç tasarlamayı da ihmal etmeyin.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Çiftliği Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Çiftliği ve Barbie'nin Çiftliği oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top