Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Çağatay Ulusoy 2016 Son Resimleri

Çağatay Ulusoy 2016 Son Resimleri

Çağatay Ulusoy Kimdir?

Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Önceleri mankenlik yapan Çağatay Ulusoy daha sonra oyunculuk yaparak karşımıza çıkmıştır. 2010 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olan Çağatay Ulusoy resimleri ile yarışmaya dair fotolarını görebilirsiniz.

İlk olarak rol aldığı dizi Adını Feriha Koydum 2011 yılında Show Tv ekranlarında yerini almıştır. En son rol aldığı ve bu sezon final yapan dizisi ise Medcezir isimli dizidir. Çağatay Ulusoy sevgilisi Serenay Kaya ile bu yıl ayrılmıştır.

Çağatay Ulusoy, Çağatay Ulusoy resimleri, Çağatay Ulusoy pozları, Çağatay Ulusoy 2015, Çağatay Ulusoy görselleri, Çağatay Ulusoy yeni

Çağatay Ulusoy 2015 yılında yeni projeleri ile merakla beklenmektedir. Çağatay Ulusoy görselleri arasında ünlü oyuncunun dizilerden resimlerini ve özel yaşamından bazı kareleri görebilirsiniz. Çağatay Ulusoy pozları genellikle modellik yaptığı dönemlere aittir. Şimdilerde de yer aldığı projelerle ilgili özel resim çekimleri yapılmaktadır.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top