Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Balon Patlatma > Candy Crush Saga Oyunu

Candy Crush Saga Oyunu

Candy Crush Saga Oyunu

Candy Crush Saga Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Bazı oyunlar sevenleri tarafından bağımlılık oluşturmuştur. Mesela futbola ilgi duyanlar futbol ile ilgili oyunları bırakmazlar. Yarış oyunları da küçüklü büyüklü herkes tarafından kullanılabilmektedir. Ancak hiçbir şeye hobisi olmayanlar için de muhteşem oyunlar var. Mesela sıçratma ya da patlatma oyunları da bunlardan bir tanesi. Candy Crush Saga oyunu da aşırı bir şekilde bağımlılık yaptı.

Candy Crush Saga oyunundaki amacı bilmeyen ya da duymayan yoktur, diye tahmin ediyoruz. Birbirinden güzel şekerler ile birlikte keyifli vakitler geçirmeye hazır mısınız? Balon patlatma oyunları gibi ilgi ile takip edilen oyunlardan bir tanesi olan Candy Crush Saga’yı oynayanlar gün geçtikçe artıyor. Birbirine uygun olan şekerli yan yana getirmeye çalışacaksınız. En az 3 şeker yan yana gelmelidir. Aralarında farklı bir şeker olan 2’şer şekeri 4’lerseniz çok güzel puanlar ve joker şekerler kazanabilirsiniz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde çok amaçlı şekerler de joker mahiyetinde kullanılabilmektedir. Oyun puanla olduğu kadar süre ile de oynanabilmektedir. Oyun ilerleyen bölümlerde zorlaşacak ve daha zevkli hale gelecektir.

Bir önceki yazımızda Balonlar Ve Kurbağalar Oyunu başlığı içeren makalemizde balon patlatma oyunları, Balonlar Ve Kurbağalar ve Balonlar Ve Kurbağalar Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top