Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Çilek Kokusu Aslı Fotoğrafları

Çilek Kokusu Aslı Fotoğrafları

Çilek Kokusu Aslı Kimdir? Gerçek Adı?

Dizide ki rolü ile ilgili biraz açıklama yapalım.

Çilek Kokusu Aslı: Aslı genç, akıllı ve oldukça saf bir kızdır. Annesi ile yaşayan Aslı’nın babası iflas etmiş ve durumları oldukça kötüye gitmiştir. Daha sonra babasını kaybeden Aslı’nın hayatla mücadelesi başlamıştır. Aslı’nın en yakın arkadaşı Gonca’dır. Onunla dertleşen ve tüm sırlarını onunla paylaşan Aslı Gonca ile yazlık bir mekana çalışmak için gider. Bir otelde işe başlayan ikilinin karşısına daha önceden de Aslı’nın görüp hoşlandığı Volkan gelir. Aslında Volkan otelin sahiplerinden birisidir. Volkan’nın kuzeni olan Burak ise Aslı ile yakınlaşmaya çalışmaktadır.

Çilek Kokusu Aslı, Çilek Kokusu Aslı fotoğrafları, Çilek Kokusu Aslı kimdir, Çilek Kokusu Aslı resimleri, Çilek Kokusu Demet Özdemir, Çilek Kokusu dizisi

Çilek Kokusu Aslı Gerçek Adı?

Çilek Kokusu Aslı fotoğrafları ile genç oyuncunun dizide ki bir çok karesini siz de ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Çilek Kokusu Aslı gerçek adı Demet Özdemir’dir.

Çilek Kokusu Demet Özdemir 1992 Kocaeli doğumludur. Daha önce dansçılık yapan oyuncu Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile ilk rolünü oynamıştır. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura‘da dikkatleri üzerine çekmiştir.

Çilek Kokusu dizisinde ki genç oyuncu kadrosu son zamanların en fazla dikkat çeken isimlerinden oluşmaktadır.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top