Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Çilek Kokusu Dizisi Burak Kimdir?

Çilek Kokusu Dizisi Burak Kimdir?

Çilek Kokusu Dizisi Burak Kimdir?

Çilek Kokusu başrol oyuncuları arasında yer alan Yusuf Çim dizide Burak karakterini canlandırmaktadır. Çilek Kokusu Burak dizide zengin ve her kadını elde edebilecek bir karakteri canlandırmaktadır. Zengin bir isim olan Burak çalışmaz ve sadece gezerek eğlenerek zamanını geçirmektedir. Bundan rahatsız olan ve sorumluluk alması gerektiğini düşünen babası onu sürekli kendi iş alanlarında çalışması konusunda uyarmaktadır.

Bu arada Bodrumda bulunan otellerine çalışmak için giden Burak orada daha öncede talihsiz bir şekilde tanıştığı Aslı ile karşılaşır. Çilek Kokusu dizisi Burak ve Aslı birbirlerine sinir olurlar. Fakat bu negatif enerji aralarında bir çekim gücü de yaratmaktadır. Çilek Kokusu Burak resimleri arasında da dizide ki Aslı ve Burak karakterinin yakınlaşan karelerini görebilirsiniz. Çilek Kokusun Burak gerçek adı Yusuf Çim‘dir.

Çilek Kokusu oyuncuları, Çilek Kokusu burak, Çilek Kokusu yusuf çim, Çilek Kokusu dizi resimleri, Çilek Kokusu burak fotoğrafları

Çilek Kokusu Dizisi Yusuf Çim

Çilek Kokusu Yusuf Çim 1991 doğumlu model, şarkıcı, sunucu ve oyuncudur. Radyo ve televizyon bölümünde okuyan oyuncu aynı zamanda dizi projeleri ve sunuculuğa da devam etmektedir. Henüz kariyerine yeni başlayan isim ilk sunuculuk deneyimini ise Evrim Akın gibi ünlü ismin yer aldığı Piramit isimli yarışma programı ile yapmaktadır. Aynı zamanda yaz sezonunda başlayan Çilek Kokusu isimli dizi de de oyunculuğunu sergilemektedir. Daha önce yer aldığı dizi projesi arasında Ezra yer almaktadır.

Çilek Kokusu Burak fotoğrafları arasında sunuculuk yaptığı programdan kareleri yer almaktadır. Aynı zamanda Çilek Kokusu Burak ve Aslı‘nın romantik karelerini de görebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top