Buradasın
Ana Sayfa > Cilt Bakımı > Cilt Beyazlatıcı Krem Önerileri-Markalar&Fiyatlar

Cilt Beyazlatıcı Krem Önerileri-Markalar&Fiyatlar

cilt-beyazlatici-krem-onerileri

Sağlıklı ve beyaz görünümlü bir cilde sahip olabilmek için siz de cilt  beyazlatıcı kremler kullanabilirsiniz. Daha çok esmer tenli kadınların tercih ettiği beyazlatıcı kremler doğru seçilirse istenen sonuç alınabilir ancak ucuz ve kalitesiz ürünlerin kullanımı ciltte leke oluşmasına neden olabilir. Sizler için hazırladığımız kaliteli marka önerilerinden birini seçerek bu hataya düşmekten kurtulabilirsiniz.

Önerilerimiz

Fairy and Lovely cilt beyazlatmak için kullanılan sağlıklı ve güçlü bir kremdir. Cildi beyazlatırken tahriş etmez. Bu ürünü 40-45 TL arasında bir fiyata edinebilirsiniz.

Herbaderm hızlı beyazlatıcı etkiye sahip bir kremdir. Daha kısa sürede sonuç almak isteyen kadınların tercihi olan bu krem sabah ve akşam uygulayarak sonuç alabilirsiniz. Bu ürünün fiyatı ise 20-22 TL arasındadır.

Procsin marka krem ise cildi doğal biçimde beyazlatma özelliği ile bilinmektedir. Çok koyu tenli kadınların tercihleri arasındadır. Diğer ürünlere göre daha pahalı olan kremin fiyatı 90-100 TL arasındadır.

Aklık Kremi ise Arnavutlara özel bir kremdir. Cilde hoş bir beyazlık verir ve Arnavut kadınlarının güzelliklerini bu kreme borçluk oldukları bilinir. Sanal mağazalardan temin edebileceğiniz kremin fiyatı mağazaya göre değişiklik göstermekle birlikte 50-60 TL arasında değişmektedir.

Fazıl Çil Kremi ise çilleri ortadan kaldırmak için kullanılır. Ancak cilt rengini açmak için de kullanan kadınlar vardır. Fiyatı 17-20 TL arasındadır.

Bir önceki yazımızda Bal Maskeleri başlığı içeren makalemizde bal, bal ile bakım ve bal ile yapılan maskeler hakkında bilgiler içermektedir.

One thought on “Cilt Beyazlatıcı Krem Önerileri-Markalar&Fiyatlar

  1. procsin almayı düşünüyorum. aklık kremi kullandım bir faydasını görmedim. procsin acaba renk açıcılığı kalıcımıdır? yoksa diğerleri gibi banyodan sonra çıkıyormu?

Bir Cevap Yazın

Top