Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Balon Patlatma > Çizgili Balonları Patlat Oyunu

Çizgili Balonları Patlat Oyunu

Çizgili Balonları Patlat Oyunu

Çizgili Balonları Patlat Oyunu

Get Adobe Flash player

Balon patlatma oyunlar en az yarış oyunları kadar tutulmakta ve tutkuyla oynanmaktadır. Geçmişten günümüze gelen pek çok oyun stiliyle bütünleşen patlatma oyunları son halleriyle daha sade ve daha oynanabilir güzellikte oynayacaklara sunuluyor. Çizgili Balonları Patlat Oyunu da çok seveceğiniz bir patlatma oyunudur. Önerdiğimiz oyunla birlikte bu kategoriye merak salacağınızdan eminiz.

Çizgili Balonları Patlat oyununda amaç anlaşıldığı gibi mevcut olan balonları vurup patlatmaktır. Bu tür balon patlatma oyunları arasında en zoru olarak belirtilebilir. Bu oyunda da hemen hemen bütün patlatma oyunlarında olduğu gibi 3 adet balonu yan yana getirip patlatabileceksiniz. Bu oyunda amaç ise hemen hemen aynıdır. Farkı sadece en az 2 adet balona bir tane de uygun olan balonu atıp birleştirerek patlatabilirsiniz. Daha önce de birçok oyunda bu stilde kurgulamalar görmüştük. Bu oyunla birlikte geçmişi pekiştirebilirsiniz. Balonlar aşağı inmeden bütün balonlar patlamalıdır. Oyun sizlere yardımcı da olmaktadır. Son balonlarda uygun olan renk gelme olasılığı yüksektir. Aşama kaydettikçe oyun hızlanacak ve balonlar aşağıya daha hızlı inecektir.

Bir önceki yazımızda Sofia'nın Mücevherleri Oyunu başlığı içeren makalemizde ilginç oyunlar, patlatma oyunları ve Sofia'nın Mücevherleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top