Buradasın
Ana Sayfa > Dekorasyon > Dekorasyonda Dondurma Renklerinin Enerjisi

Dekorasyonda Dondurma Renklerinin Enerjisi

Dekorasyonda Dondurma Renklerinin Enerjisi

Dondurma renkleri, çok canlı ve heyecanlı renkler olması nedeniyle bir evde bu renklerin kullanılması insana enerji ve mutluluk verir. Kişilerin ruh hallerine göre değişiklik gösteren bu renkler, insan mutsuz iken mutsuzluğunu azaltmasına yardımcı olan renklerdir dondurma renkleri. İnsanları negatif enerjiden uzaklaştırıp pozitif enerjiye yönlendirir. Bu nedenle bu renkleri canlı kişiliğe sahip olan insanlar daha çok tercih etmektedir. Fakat kapalı ve soğuk kişiliğe sahip olan insanların da evlerinde bu renkleri tercih etmeleri onların bu soğuk kişiliklerine sıcaklık katarak onları daha ılımlı ve açık kişilere dönüştürecektir.

Dondurma renkleri; limon sarısı başta olmak üzere turuncu, beyaz,mint yeşili ve tatlı pembe gibi renkler sıklıkla kullanılan renkler olmaktadır. Dekorasyon yapılırken koltuklar bu renklerle karışık fakat halı biraz daha sade renkler olursa salonda bir denge hakim olacaktır. Bu sayede göz ne yorulacak, ne de çok koyuya boğulacaktır. Dondurma renkleri tamamen dengeli bir şekilde dekorasyonu sağlandığı takdirde bu evde oturacak kişiler oldukça mutlu ve huzurlu bir salona sahip olacaklardır.

Dondurma Renkleri Dekorasyonu

Dekorasyonda oldukça şık ve neşeli olan dondurma renkleri, yaşanacak evi ferah ve rahat bir hale getirmektedir. Evinizde salonunuza, mutfağınıza, yatak odanıza, çocuk odanıza çok yakışacak olan dondurma renkleri dekorasyonu ile her daim mutlu olabilmek mümkün olacaktır. Renkli koltukları, sade halıları, renkli masaları ile birbirinden değişik koordineli bir çalışma sonunda tamamen huzur ve mutluluk yayan bir eve sahip olmak mümkündür.

Renklerin Birbiriyle Buluşması

Her daim neşeli ve heyecanlı olan kişilerin ilgi kaynağı olan canlı renkler, artık evlerin her yerini şenlendirmeye hazırlar. Masası, sandalyesi, halısı, perdesi, yatağı, mutfağı ile her yerde canlı renklerin hakim olduğu bir evde huzurdan ve güzellikten başka bir duygu aramak oldukça zor olmaktadır. İnsanın ruh halini kısa süre içinde pozitif yönde etkileyen dondurma renkleri, kişiye canlılık, huzur, mutluluk ve sevgi katmaktadır. Her dokunuşuyla kalpleri sıcacık yapan dondurma renkleri her evde bir canlılık sağlaması için mutlaka kullanılması gereklidir.

Dondurma Renkleri İle Yaşam

Evlerde genellikle kahve tonları ağırlıklı olarak kullanılmakta olup ahşap ürünlerde fazlasıyla kullanılmaktadır. Bu gibi evlerde gerginlik ağır basmaktadır bunun nedeni ise kahve tonları ve ahşam ürünler kişilere bir süre sonra gerginlik vererek huzursuz etmektedir. Bunun olmamasını sağlamak için ise kahve tonlarından vazgeçemeyenler adına bu eve biraz dondurma renklerini serpiştirerek biraz canlılık katmak gerekmektedir. Bu sayede ev gergin olmaktan çıkıp canlı bir hal almış olacaktır.

Bir önceki yazımızda 2016 En Şık Lambader Tasarımlar başlığı içeren makalemizde aydınlatma, lambader ve lokal aydınlatma hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top