Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Deniz Kızı Barbie Oyunu

Deniz Kızı Barbie Oyunu

Deniz Kızı Barbie Oyunu

Deniz Kızı Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Her daim farklı ve ilginç konseptlerde gördüğümüz ancak en şık olmayı başaran güzeller güzeli Barbie bugün de ilginç bir oyunla karşımızda. Dünyalar güzeli, daha önce pek çok masal diyarına konuk olmuştu. Konuk olduğ bu diyarlarda görevini en iyi şekilde yerine getirmiş, en ilginç tasarımlarla en güzel olmayı başarmıştı. Deniz Kızı Barbie oyunu da bu tarz bir oyun ve Barbie için en güzel kıyafeti seçip onun en şık olmasını sağlayacaksınız.

Deniz Kızı Barbie oyununun konusu: Barbie deniz altında en güzel kız olmak istiyor ve buna istinaden giyeceği kıyafetlerle ilgili sizlerden yardım istiyor. Denizlerin en güzeli olmayı hedefleyen Barbie için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekecek. Haydi durmayın ve Barbie’yi deniz altının da en güzeli yapmayı başarın.

Oyunda en güzel deniz kızı kıyafetlerini bulabilirsiniz. Bunlar arasında Barbie’ye uygun kıyafet mutlaka yer alacaktır. Kıyafetlerin ardından Barbie için diğer işlemleri de es geçmemeye dikkat edin. Saçlarını, aksesuarlarını da kıyafetine uygun olarak seçin.

Bir önceki yazımızda Balerin Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Balerin Barbie, Balerin Barbie oyunu ve Balerin Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top