Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Dora’nın Göz Tedavisi Oyunu

Dora’nın Göz Tedavisi Oyunu

Dora'nın Göz Tedavisi Oyunu

Dora’nın Göz Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük ve ilginç oyunlar çocukların vazgeçilmez neşe kaynağıdır. Bazı masal kahramanları kadar çizgi film kahramanları da bu oyunlarda rol alıyor ve çocukların fenomeni oluyor. Gün geçtikçe daha çok görmeye başladığımız tedavi oyunları da artmakta. Bugün sizlere önerimiz oyun kahramanlarından Dora’nın Göz Tedavisi oyunu olacaktır.

Dora’nın Göz Tedavisi oyununda amaç, oyunun adından da anladığımız gibi sevimli kahraman Dora’nın gözünden rahatsızlanması ve tedavi edilmesidir. Dora, arkadaşı maymun ve gruptan birkaç arkadaşı ile gezmektedir. Güzel bir meyve ağacı gören ve meyveye sahip olmak isteyen Dora meyveye uzanamaz. Taş fırlatıyor ama başarılı olamıyor. Çareyi sapan alıp sapanla vurmada bulan Dora birkaç deneme sonrası yine başarılı olamaz ve hedeflerden çok uzağa isabet ettirmektedir. Arkadaşları ise ilk denemelerde atışları isabet ettirip meyveleri yemişler. Son zamanlarda gözünden şikayetçi olan Dora bununla birlikte artık göz doktoruna gitmeye karar verir. Dora’nın doktoru olup tedavi sürecini sizler üstleneceksiniz. Ekranda bulunan malzemeler ile Dora’nın tedavisini doğru ve hızlı bir şekilde yönlendirmelerle birlikte yapmanız gerekecektir.

Bir önceki yazımızda Grip Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Grip Tedavisi oyunu, Grip Tedavisi Oyunu Oyna ve ilginç oyun hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top