Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Dr McStuffins Diş Tedavisi Oyunu

Dr McStuffins Diş Tedavisi Oyunu

Dr McStuffins Diş Tedavisi Oyunu

Dr McStuffins Diş Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Birçok masal ve çizgi film kahramanlarını yeni yapılan oyunlarda görebilmekteyiz. Disney kahramanları da pek çok oyunda yer almaktadırlar. İlginç oyunların vazgeçilmez karakterleri arasında yer alan Dr. McStuffins bugün yine karşımızda. Dr. McStuffins Diş Tedavisi oyunu, oynayanlar için neşe ve zevk kaynağı olacaktır.

Dr. McStuffins Diş Tedavisi oyunu, kendisi de doktorluk yapan McStuffins’in ihmallik sonrası diş sorununu ve tedavisini anlatmaktadır. Dr. McStuffins, son günlerde diş ağrısı çekmektedir. Çok sık olarak şekerli gıdalar tüketen doktor, dişlerini fırçalamayı bırakmıştır. Bırakmayla birlikte dişleri çürümeye başlamıştır. Fiziksel görünümü de kötü olan doktorun artık tedavi olası var. Yoğun ağrılardan ve kötü görüntüden kurtulmak isteyen Dr. McStuffins’in diş doktoru siz olun…

Dişlerinin bazı bölümleri sarı, lekeli ve çürümeye yüz tutmuş olan doktorun tedavisi için ekrandaki adımları takip edin. Tedavi için gerekli malzemeleri doğru ve hızlı bir şekilde kullanmanız istenecek. Dr. McStuffins’i bu diş sorunundan kurtarmak sizlerin elinde. Tedavi edin ve çürümüş dişleri değiştirin. Doktor iyileştiğinde çok mutlu görünecek.

Bir önceki yazımızda Yaralanan Lisa'nın Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde kolay oyunlar, küçük oyunlar ve Yaralanan Lisa'nın Tedavisi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top