Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi Oyunu

Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi Oyunu

Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi Oyunu

Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

McStuffins‘i siz küçükler, oyunlar sayesinde birçok defa görmüşsünüzdür. Daha önce kuzucuğuyla ilgili pek çok konu işlenmişti. Bugün de çok yakından tanıdığımız kuzucuğun tedavi oyunu ile karşılaşmaktayız. Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi oyunu sizleri çok eğlendirecek.

Dr. McStuffins Kuzucuğun Tedavisi oyunu, adından da anlaşılacağı gibi doktorun kuzucuğunun hastalanmasını ve iyileştirilmesini hedef almaktadır. Sevimli doktor McStuffins kuzucuğuyla birlikte gezerken kuzucuk biraz uzaklaşır. Kuzucuk az ilerde bulunan köpeklerle karşılaşıyor. Köpeklerden kurtulmak için kıyasıya mücadele eden kuzucuğun imdadına doktoru yetişiyor. Çok üzgün halde olan doktor, kuzucuğuna yardım etmek için sizlerden destek istiyor. Kuzucuğa yardım etmek için ekranda onu iyileştirecek bütün malzemeler mevcut.

Tedavi süreci üç bölümden oluşmaktadır. Öncelikle kuzucuğun yırtık halde olan bölgelerini dikeceksiniz. Üzerinde bulunan küçük cisimleri çıkaracaksınız ve yaprak sürüp temizleyeceksiniz. Sonra bezle silin ve diğer aşamaya geçin. Kırıklar için röntgen cihazını kullanın. Ateşini ölçün ve gerekli olursa iğnesini vurun. McStuffin’e tedavi sürecinde yardımcı olun ve son olarak kuzucuğu güzelce giydirip onu mutlu edin.

Bir önceki yazımızda Bebek Sofia'nın Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Bebek Sofia'nın Tedavisi, Bebek Sofia'nın Tedavisi oyunu ve Bebek Sofia'nın Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top