Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Draculaura Ve Frankie Bebekler Oyunu

Draculaura Ve Frankie Bebekler Oyunu

Draculaura Ve Frankie Bebekler Oyunu

Draculaura Ve Frankie Bebekler Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Monster High dünyasının sevimli kahramanları yeni oyunları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bugün Draculaura ve Frankie’yi birlikte göreceğiz. Genel olarak tek gördüğümüz sevimli karakterler bugün hem de bebek halleri ile oyunda yer alacaklardır. Draculaura ve Frankie Bebekler oyunu ile keyifli dakikalar geçireceksiniz. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve bu eğlenceli dakikalara şahitlik edin.

Draculaura ve Frankie Bebekler oyununun konusu ise oyunun isminden anlaşıldığı gibi sevimli kahramanların bebeklik halleri ve onların bakımı ile ilgilidir. Sevimli bebekler oyun oynamaktadırlar. Oyundan sonra huysuzlanmaktadır. Sevimli bebekler ile ilgili gerekli bakımları yapılması gerekiyor. Bunun için de siz değerli minik oyun severler görevlendirildi. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve bu sevimli yumurcakları elinizden geldiğince sevindirmeye çalışın.

Oyun ekranındaki yönlendirmeler eşliğinde adımları kolayca geçebilirsiniz. Bakım aşamasından sonra göreviniz bitmeyecek. Bu aşamadan sonra bebeklerden bir tanesi seçerek kıyafet seçimi yapacak, onu giydireceksiniz. Diğer bebek için de bu işlemi yapabilir farklı kıyafet deneyebilirsiniz. Bebekler tercihlerinizle çok mutlu görünecektir.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top