Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Draculaura’nın Ayak Tedavisi Oyunu

Draculaura’nın Ayak Tedavisi Oyunu

Draculaura'nın Ayak Tedavisi Oyunu

Draculaura’nın Ayak Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Draculaura karakteri en az Rapunzel, Anna ve Elsa kadar duyulmuştur. Genellikle küçük, ameliyat ve tedavi oyunlarında sık sık adını duyduğumuz bu karakterler küçük, sevimli çocuklar tarafından pek bir ilgi görmektedir. Son zamanlarda Draculaura karakterinin çeşitli oyunlarını görmekteyiz. Bugün ise Draculaura’nın Ayak Tedavisi oyunu sizlere önerimizdir.

Draculaura’nın Ayak Tedavisi oyunu, oyunun adından da anlaşılabileceği gibi sevim kız Draculaura’nın ayağında oluşan sorununu ve tedavi edilmesini kapsamaktadır. Monster High kızı Draculaura, yolda arkadaşları ile birlikte gezerken yüksek topuklu ayakkabısı dolayısıyla ayağı burkulmuş ve yere kötü bir şekilde düşmüştür. Yürüyemeyecek halde olan Draculaura arkadaşları tarafından apar topar hastaneye götürülmüştür. Acı içinde yardım bekleyen Draculaura’nın tedavi sürecini yönetecek kişi sizler olacaksınız. Oyun ekranında bulunan tedavi malzemeleri sırası geldiğinde kullanılacaktır. Doğru ve hızlı bir şekilde tedavi etmek Draculaura’yı mutlu edecektir. Malzemelerin ne için kullanıldığını anlamak için ilgili malzemeyi Draculaura’nın kafa bölümünde yer alan baloncuğun üzerine getirmeniz yeterli. Draculaura iyileştiğinde çok mutlu görünecek ve size minnettar olacaktır.

Bir önceki yazımızda İrem'in Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, İrem'in Tedavisi ve İrem'in Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top