Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Draculaura’nın El Tedavisi Oyunu

Draculaura’nın El Tedavisi Oyunu

Draculaura'nın El Tedavisi Oyunu

Draculaura’nın El Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son günlerde ameliyat ve tedavi oyunları küçük çocukların ilgi odağı haline geldi. Özellikle küçükken okudukları masallardaki karakterleri unutmayan küçük nesil, oyunlarda da bu sevimli karakterleri görüp eğleniyorlar. Draculaura karakteri yine bir tedavi oyunu ile karşımızda. Bu sefer Draculaura‘nın El Tedavisi oyunu ile karşımızda. Oynarken çok eğleneceksiniz.

Draculaura’nın El Tedavisi oyununun amacı, adından da anlaşıldığı gibi, küçük Draculaura’nın elinden yaralanması ve tedavi edilmesidir. Sevimli Draculaura, arkadaşlarıyla dışarıda top oynarken kötü bir şekilde düşmüştür. Elinin üzerine ters bir şekilde düşen sevimli küçük kızın eli kanlar ve yaralar içindedir. Draculaura arkadaşları tarafından en yakın hastaneye muayene için getirilmiştir. Doktor siz olacaksınız ve canı yanan güzel kızı iyileştirme görevi sizlerindir.

Öncelikle eline batan yabancı cisimleri derisinden çıkarmalısınız. Monster High’e özel ekranda sihirli tedavi malzemeleri vardır, onları kullanın. Uygun malzemeyi sırasıyla hızlı bir şekilde kullanmanız istenecek. Yönlendirmeler sizlere yardım edecektir. Önce avuç içiyle başlamanız fayda getirecektir. Draculaura, iyileşmek için sizlerden acil bir şekilde yardım istiyor

Bir önceki yazımızda Elsa'nın Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Elsa ve Elsa'nın Diş Tedavisi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top