Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Draculaura’nın Göz Tedavisi Oyunu

Draculaura’nın Göz Tedavisi Oyunu

Draculaura'nın Göz Tedavisi Oyunu

Draculaura’nın Göz Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Monster High dünyasının gizemli ve güzel kızı Draculaura, küçük oyunların fenomen yüzü olmaya devam ediyor. Daha önce pek çok tedavi oyunlarında gördüğümüz Draculaura yeni farklı bir tedavi oyunu ile rol almaya devam ediyor. Draculaura’nın Göz Tedavisi oyunu ilgilisine göre çok eğlenceli bir oyundur. Oynayanlar çok zevk alacaktır.

Draculaura’nın Göz Tedavisi oyununda amaç, büyülü dünyanın en güzel kızının gözleri ile ilgili hastalığı ve tedavi edilmesidir. Draculaura, son zamanlarda çok fazla uykusuz kalmış ve gözlerini yormuştur. Zamanla gözlerinde kuruluk ve boğukluk meydana gelen güzel kız bu durumdan şikayetçi olmaya başlamıştır. Gözleri ile ilgili gün içinde pek çok kez rahatsızlık yaşayan Draculaura artık göz muayenesi için bir göz doktoruna görünmeye karar vermiştir. Draculaura’nın göz doktoru sizler olacaksınız. Muayene ve tedavi işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmeniz gerekecek. Bunun için ekranda bulunan göz testi aracı ile tedaviye hızla giriş yapın. Göz testlerini uygulayın. Görme testinden sonra damla ilacını kullanın. Göz camlarından uygun olanı bulun. Draculaura’yı ilileştirmek sizlerin elinde…

Bir önceki yazımızda Eda'nın Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Eda'nın Tedavisi ve Eda'nın Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top