Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Eda’nın Tedavisi Oyunu

Eda’nın Tedavisi Oyunu

Eda'nın Tedavisi Oyunu

Eda’nın Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son günlerde tedavi ve ameliyat oyunları kategorisinde pek çok ilginç oyunlar görmekteyiz. Sevimli kahramanların yanı sıra masal karakteri de bolca yer almaktadır. Son zamanlarda ise farklı olarak karakterler de görmek mümkün. Eda’nın Tedavisi oyunu ilginç ve tedavi oyunları sevenler için kaçırılmayacak bir uygulamadır. Oyunu sizler de çok seveceksiniz.

Eda’nın Tedavisi oyununun amacı ise, oyunumuzun isminden de anlaşıldığı gibi güzel kız Eda’nın hastalanması ve tedavi edilmesini anlatmaktadır. Eda, parkta arkadaşlarıyla birlikte oynarken sıcak havanın etkisine kapılıp bol soğuk su içmiş ve dondurma yemiştir. Dondurmayı ise fazla abartan küçük kız bundan etkilenmiş ve kısa süre içinde boğazlarından hastalanmaya başlamıştır. Hasta olan Eda acil bir şekilde doktora gitmektedir. Doktorluk görevi burada siz küçüklere düşmektedir.

Yardımcı hemşire sizlere gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Onun yönlendirmeleri doğrultusunda sırası gelen malzemeler ile birlikte küçük Eda’yı tedavi edebileceksiniz. Boğazlarından dolayı halsiz düşen Eda’nın acil bir şekilde iyileşmeye ihtiyacı vardır. Bu konunda sizlerin tedavisinden şüphesi bulunmayan Eda, iyileştiğinde çok mutlu olacaktır.

 

Bir önceki yazımızda Elsa'nın Kulak Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Elsa Frozen, Elsa'nın Kulak Tedavisi ve Elsa'nın Kulak Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top