Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Eğlenceli Toplar Oyunu

Eğlenceli Toplar Oyunu

Eğlenceli Toplar Oyunu

Eğlenceli Toplar Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Canımız sıkıldığında bir şeyler yapmak ve bir şekilde vakit geçirmek için kimi kitap okur, kimi film izler kimi de oyun oynar. Küçüklü- büyüklü herkesin uğraş alanına giren oyunlar son zamanlarda çeşitlendirilerek arttı. Tabi bunda teknolojinin de faydası olduğu aşikar. Daha önce denemiş olanlar için sizlere çift kişilik de oynanan eğlenceli toplar oyunundan bahsetmek istedik.

Eğlenceli toplar oyunu çift kişiyle oynanan oyundur. Özellikle birbiriyle yarışmayı seven, rekabet etmeyi ya da karşısındaki hırslandırmaktan zevk alanlar için birebir eğlence kaynağıdır çift kişilik oyunlar. Bu hızlı ve sevimli oyun tam da bu zevke hitap eden eğlenceli bir oyundur. Uçan platformlarda denge kurup hedefe ulaşılması planlanan oyunda iki adet top bulunmaktadır. Bu topları dengede tutarak topların düşmesi ve üst bölgeye çarpması engellenmektedir. Bu dengeyi sağladıktan sonra topları diğer platforma düşürmeniz ve altınları toplamanız gerekmektedir.

Sarı top ok tuşları ile çalışmaktadır. Kırmızı top ise a,w,d tuşları ile oynatılmaktadır. Oyun iki kişiyle onandığı gibi tek kişiyle de oynanabilmektedir.

Bir önceki yazımızda Mickey Ve Kız Kardeşi Oyunu başlığı içeren makalemizde çift kişilik oyun, iki kişilik oyun ve Mickey oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top