Buradasın
Ana Sayfa > Genel > El İşi Yelek Örnekleri ve Modelleri

El İşi Yelek Örnekleri ve Modelleri

El işi yelek örnekleri daha önceleri dergi sayfalarında yerini alırken şimdilerde ise internet üzerinden kısa sürede ulaşılır hale gelmiştir. Bayan yelek modelleri olarak genellikle basit ve kolay modeller kısa zamanda yapılabilecek düzeydedir. Yelek örnekleri başlarken eğer örgü işine yeni adım atanlardansanız yakınınızda örgü bilen birinin olması iyi olur. Aksi halde yaptığınız örgüyü sökmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da oldukça zaman ve emek çalmaktadır.

el işi yelek, bayan yelek modelleri, yelek örnekleri, bebek yelekleri, örgü yelek modelleri resimli, örgü yelek

Yeni anneler bebekleri için kıyafet konusunda oldukça meraklıdır. Bebek yelekleri arasında sezonun en trend ürünleri kuşkusuz kapşonlu yelek modelleridir. Örgü yelek modelleri resimli olarak galerimizde yer alırken amaç sizlere en yeni ve en güzel örgü yelekleri sunmaktır. Yaz aylarında başlayarak kışa hazırlık yapabilirsiniz. Yapmanız gereken aşağıda ki örneklerden birini seçmeniz ve ona uygun ip, şiş gibi malzemeleri almanız olacaktır. Tığ ile ya da şiş ile örgü yelek modellerini yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Saadet Işıl Aksoy Fotoları başlığı içeren makalemizde Saadet Işıl Aksoy, Saadet Işıl Aksoy boyu ve Saadet Işıl Aksoy fotoları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top