Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > 2 Kişilik Oyunlar > Elsa ve Jack Masa Hokeyi Oyunu

Elsa ve Jack Masa Hokeyi Oyunu

Elsa ve Jack Masa Hokeyi Oyunu

Elsa ve Jack Masa Hokeyi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Oyun oynamak küçük- büyük demeden her kesime hitap eden ilgi alanları arasında yer almaktadır. Sevilen birçok oyunun yanı sıra son zamanlarda birden ortaya atılan ve tutulan oyunlar da var. Mesela bunlardan bir tanesi de Elsa ve Jack karakterinin stratejisini anlatan Elsa ve Jack Masa Hokeyi adlı oyundur.

Elsa ve Jack Masa Hokeyi Oyunu, sizleri sürükleyecek ve bağımlılık yapacak türden bir oyun. Oyunun konusu ise şöyle: karlar ülkesini temsilen güzel kraliçe Elsa ile Jack Frost bu zorlu oyunun karakterleridir. Bu tatlı zorlu masa hokeyi karşılaşmasında bir araya gelen karakterler kıyasıya yarış etmektelerdir. Oyun salonlarında severek oynadığımız buz hokeyine çok da yabancı değiliz. Uygulama ile bizlere daha yakın olan bu oyunda bir karakter seçerek oyuna başlıyoruz. Oyun iki kişilik oyun olduğu gibi tek kişi seçeneğiyle de oynanabilmektedir.

Jack Frost, ok tuşları ile yönlendirilmektedir. Elsa ise, W ve S tuşlarıyla hareket etmektedir. Bu eğlenceli ve sevimli oyunla sizler de karakterlerle birlikte heyecanlanacak, haz duyacaksınız.

Bir önceki yazımızda Sünger Bob Ve İkizi Oyunu başlığı içeren makalemizde çift kişilik oyunlar, İki kişilik oyunlar ve Sünger Bob oyunları hakkında bilgiler içermektedir.

One thought on “Elsa ve Jack Masa Hokeyi Oyunu

Bir Cevap Yazın

Top