Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Elsa’nın Bebekleri Oyunu

Elsa’nın Bebekleri Oyunu

Elsa'nın Bebekleri Oyunu

Elsa’nın Bebekleri Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Karlar ülkesinden tanıdığımız ve çok sevdiğimiz kraliçe Elsa güzel oyunlara ara vermeden devam ediyor. Hem de daha önceki oyunlarına benzer bir oyunla geliyor. Daha önce Elsa’nın bebekleri ile ilgili güzel bir oyun vardı. Bugün de buna benzer bir oyun sunuluyor sevimli hayranlarına. Elsa’nın Bebekleri oyunu ile eğlence dolu dakikalar sizlerin olacaktır.

Elsa’nın Bebekleri oyununun konusu ise şu şekildedir: Elsa son zamanlarda yoğun işlerinden dolayı bebeklerine bakmayı ihmal etmiş ve artık onlara bakmak istemektedir. Ancak bebeklere bakmak da kolay değil. Çünkü birine bakınca diğeri ilgi istemektedir. Bunun için de yardıma ihtiyacı var Elsa’nın. Elsa için yardım etmeye hazır olun. Sevimli bebeklerin bakımı sizleri de eğlendirip mutlu edecektir.

Bebek bakımında Elsa’ya ekran yönlendirmeleri eşliğinde yardımlar edeceksiniz. Altını değiştirin, besleyin ve giydirin. Oyunu adım adım geçeceksiniz ve her adımdan zevk alacaksınız. Elsa’nın bebekleri çok sevimli. Belki de oyunu bitirmek istemeyeceksiniz. Oyunda bulunan diğer özellikler için hiç durmayın ve oyuna başlayın. Elsa ve bebekler çok şirinler…

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top