Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Elsa’nın Diş Tedavisi Oyunu

Elsa’nın Diş Tedavisi Oyunu

Elsa'nın Diş Tedavisi Oyunu

Elsa’nın Diş Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Karlar Ülkesinin bilinen kahramanı Elsa, daha önce çeşitli tedavi oyunlarının başrol karakteri idi. Elsa Frozen bugün ise yine bir tedavi ve ameliyat oyunları kategorisinden diş tedavisi oyununda baş kahraman olarak görev almaktadır. Elsa’nın Diş Tedavisi oyunu meraklısı için çok güzel bir uygulama ve çok zevkli bir oyundur.

Elsa’nın Diş Tedavisi oyunu, isminde de anlaşıldığı gibi güzel kraliçe Elsa Frozen’in dişiyle ilgili hastalığını ve tedavi edilme sürecini anlatmaktadır. Elsa, son zamanlarda şekerli ve tuzlu yiyecekleri bol bol tüketmiştir. Uzun zamandır dişlerini fırçalamayan Elsa ağrılar çekmekte ve dişlerinin fiziksel durumundan yakınmaktadır. Artık bu durumu kabullenemeyen Elsa, diş doktoruna görünmeye karar verir. Diş doktoru için sizler görev yapacaksınız ve durumundan şikayetçi olan Elsa için hızlı bir işlem gerçekleştireceksiniz. Çürük dişleri için beyazlatma işlemi yapacaksınız. Diş tedavi ve beyazlatma malzemeleri ekranın kenarında bulunmaktadır. Sırası gelen malzemeyi uygun bölgeye sürüklemelisiniz. Elsa için farklı diş şekillerini kullanabilir, süsleme de yapabilirsiniz. Dişler beyazladığında Elsa çok mutlu olacaktır.

Bir önceki yazımızda Hello Kitty İle Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Hello Kitty, Hello Kitty İle Diş Tedavisi ve Hello Kitty İle Diş Tedavisi Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top