Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Elsa’nın Göz Muayenesi Oyunu

Elsa’nın Göz Muayenesi Oyunu

Elsa'nın Göz Muayenesi Oyunu

Elsa’nın Göz Muayenesi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Tedavi ve ameliyat oyunları oynamaktan haz duyuyorsanız, sizlere bir oyun önerimiz olacaktır. Karakter Elsa ile birlikte bu oyunu oynadığınızda bu tür oyunların gözünüzde kıymeti artacak ve bir daha bırakmayacaksınız. Bu güzel karakterimizin oyunun adı Elsa’nın Göz Muayenesi adlı oyundur.

Elsa çok güzel bir kızdır. Son günlerde gözlerinden dolayı bir rahatsızlık hissetmiştir. Göz rahatsızlığı sebebiyle iyi göremediğini düşünen güzel Elsa, doktora gitmeye karar verir. Zaman kaybetmeden göz doktoruna giden güzel karakterin göz doktorluğu için sizler bu görevi üstleneceksiniz. Bu sevimli güzelin tedavisini başarıyla tamamlamanız gerekmektedir. İlk muayenenizde sizden göz bebeklerinin büyütülmesini dilemektedir. Bunun içinde oyunda yer alan damlayı kullanabilirsiniz. Sonraki aşamanız ise görme testleri ile ilgilidir. Bu testlerin ardından Elsa’ya artık yardım etmeye başlıyorsunuz ve tedavisinin olgunlaşma sürecini bitiriyorsunuz.

Testlerin ardından Elsa için gözlük seçmeniz gerekecektir. Gözlük numaraları ile denemeler yaptığınızda tepki verecektir. Bütün muayene ve testler sonucunda Elsa için uygun gözlük numarasını bulacak ve gözlük işlemini tamamlayacaksınız. Gözlüğün çerçevesini seçmeyi de unutmayın. Elsa’nın göz muayenesi oyununu çok seveceksiniz.

Bir önceki yazımızda Güzel Angela'ya İlk Yardım Oyunu başlığı içeren makalemizde Güzel Angela, Güzel Angela'ya İlk Yardım ve Güzel Angela'ya İlk Yardım Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top