Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Elsa’nın İkizleri Oyunu

Elsa’nın İkizleri Oyunu

Elsa'nın İkizleri Oyunu

Elsa’nın İkizleri Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli kraliçe Elsa ile ilgili oyunlar ara vermeden devam ediyor. Masal kahramanımız küçük hayranları için bakalım bugün neler yapacak. Daha önce çizgi filmleri prenses Elsa ile ilgili neler yapacağınızı kolaylaştıracaktır. Elsa’nın İkizleri oyunu ile siz değerli oyun severler çok eğlenecektir. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve bu değerli Elsa oyununa hemen başlayın.

Elsa’nın İkizleri oyununun konusu ise şu şekildedir: Kraliçe Elsa çocuk sahibi olduktan sonra ilk kez çocuklarıyla baş başa kalmaktadır. İkizleri olan Elsa’nın yardıma ihtiyacı var. Siz değerli dostlarına bu konuda güveniyor. Tıpkı Barbie oyunları gibi Elsa oyunları da küçük kızların vazgeçemediği oyunlardan. Güzeller güzeli Elsa için acil bir şekilde yardım gerekiyor. İki bebeğe bakmakta zorlanan Elsa için bakalım neler yapacaksınız.

Öncelikle oyun başlarken bebek bakımı için nerede bakım yapacaksanız bir alan seçeceksiniz. Mesela her alanın farklı özellikleri olacak. Banyo için banyo, yatak odası için uyku gibi… Elsa ve bebekleri ile ilgilenince onlar da siz de çok mutlu olacaksınız.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top