Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Elsa’nın Kalp Ameliyatı Oyunu

Elsa’nın Kalp Ameliyatı Oyunu

Elsa'nın Kalp Ameliyatı Oyunu

Elsa’nın Kalp Ameliyatı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Karlar ülkesinin adını sıkça duyduğumuz fenomeni Elsa, bugün farklı bir oyunla karşımızda. Bu sevimli ve iyi kalpli kraliçe bir kalp ameliyatı geçirecek. Elsa Forzen ile ilgili daha önceki oyunları bilirsiniz. Önerdiğimiz bu oyun da sizleri eğlendirecektir. Elsa’nın Kalp Ameliyatı oyunu ile güzel bir deneyime hazır olun.

Elsa’nın Kalp Ameliyatı oyununda amaç, güzel kraliçenin geçirdiği ağır bir hastalık dolayısıyla kalbinde teşhis edilen sorunu kapsamaktadır. Elsa Forzen’in sağlıksız beslenmeler dolayısıyla kalbi tıkanmıştır. Son günlerde ağrı ve göğüslerinde daralma hisseden Elsa, artık doktora gitmeye karar verir. Bu ciddi ameliyat için oyun başına sizler geçeceksiniz. Elsa’nın doktorluğuna soyunacak, onu iyi etmeye çalışacaksınız. Elsa’yı kurtarmak için acil bir şekilde operasyona başlamanız gerek. Öncelikle ilk muayeneyi yapın. Bunun için oyun içinde yönlendirileceksiniz. Sonra ameliyata başlamanız gerekmektedir. Ameliyat için sevimli kraliçeyi narkoz verip uyutun. Ameliyat ile tıkanmış damarları onarın. Elsa’ya kalbi için pil takmanız gerekecek. Ameliyat sonrası dikiş ve bandaj işlemini yapın. Başarılı bir operasyon ile kraliçe Elsa eski güzel günlerine geri dönecektir.

Bir önceki yazımızda Sindirella'nın Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Sindirella, Sindirella'nın Tedavisi ve Sindirella'nın Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top