Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Elsa’nın Kol Ameliyatı Oyunu

Elsa’nın Kol Ameliyatı Oyunu

Elsa'nın Kol Ameliyatı Oyunu

Elsa’nın Kol Ameliyatı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Karlar ülkesinin tanındık ismi güzel prenses Elsa her gün farklı farklı hikayeleriyle karşımıza çıkmaktadır. Bugün ise yeni bir kol ameliyatı oyunu ile onu görmekteyiz. Size önerdiğimiz Elsa’nın Kol Ameliyatı oyununu oynarken eğlenip Elsa’nın mutluluğuna şahit olacaksınız.

Elsa’nın Kol Ameliyatı oyununun amacı, uygulamanın isminden de anlaşılacağı gibi prenses Elsa‘nın Kol Ameliyatı oyunu ile ilgilidir. Elsa’nın ameliyatı konusunda tedavi sürecini sizler üstleneceksiniz. Elsa Forzen, büyülü ve buz kaplı şatosunda merdivenlerden inerken talihsiz bir şekilde kaymış ve düşmüştür. Elsa kolunun üzerine düşmüştür. Kolunda kırık olduğu tespit edilen Elsa’nın acil bir şekilde ameliyat edilmesi gerekmektedir. Tedavi masasında röntgen ile Elsa’nın kırıklarını tespit edin. Sonrasında ise uygun bölgeyi açarak ameliyat işlemine başlayın. Kırık olan kemik parçalarını onarın. Oyun ekranının köşelerinde yer alan malzeme ve gereçleri sırasıyla uygun bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Oyun sizlere gerekli yönlendirmeyi yaparak kolaylık sağlayacaktır. Ameliyat sonrası dikiş işlemini de unutmayın. Sağlığına kavuşan Elsa Forzen, iyileştiğinde mutlu görünecek ve sizlere teşekkür edecektir.

Bir önceki yazımızda Elsa'yı Ameliyat Et Oyunu başlığı içeren makalemizde Elsa Frozen, Elsa'yı Ameliyat Et ve Elsa'yı Ameliyat Et oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top