Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Elsa’nın Kulak Tedavisi Oyunu

Elsa’nın Kulak Tedavisi Oyunu

Elsa'nın Kulak Tedavisi Oyunu

Elsa’nın Kulak Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Masal kahramanı Elsa Frozen, gün geçtikçe farklı ve ilginç oyunlarla küçük hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Daha önce pek çok tedavi oyununda rastladığımı güzel karakter yine bizlerden yardım diliyor. Elsa’nın Kulak Tedavisi oyununu oynarken siz sevimli çocuklar çok eğleneceksiniz.

Elsa’nın Kulak Tedavisi oyununun amacı, uygulamanın isminden de anlaşıldığı gibi Elsa Frozen’in kulağıyla ilgili sorununu ve tedavi edilmesini konu etmektedir. Elsa Frozen, birkaç ay önceden başlayan kulak ağrılarını pek önemsemez. Gittikçe artan ağrılar onu artık rahatsız etmeye başlar. Birkaç ilaç ve tedavi yöntemi uygulasa da başarı sağlayamaz. Elsa artık doktora gitmek istiyor. Doktora gittikten sonraki süreç sizleri kapsıyor. Elsa’nın canı çok acımakta ve sizlerden yardım dilemektedir.

Ekranda bulunan tedavi malzemeleri ile birlikte kulak tedavisi işlemine yönlendirmeler eşliğinde başlayın. Kulak içindeki mikropları bulun ve uygun malzemeyi kullanarak işleme devam edin. Elsa, kulak ağrılarından bir hayli şikayetçi olmakta ve bu konuda acil bir sonuç beklemektedir. Sizlerin özenli çabalarınız sonucunda Elsa iyileşebilir. Elsa iyileştiğinde çok mutlu olacaktır.

Bir önceki yazımızda Draculaura'nın El Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Draculaura, Draculaura'nın El Tedavisi oyunu ve Draculaura'nın El Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top