Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Elsa’nın Virüs Ameliyatı Oyunu

Elsa’nın Virüs Ameliyatı Oyunu

Elsa'nın Virüs Ameliyatı Oyunu

Elsa’nın Virüs Ameliyatı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Elsa‘yı çoğu oyun sever iyi bilir; ve onu biz de karlar ülkesi kraliçesi olarak hatırlarız. Elsa bu sefer karşımıza bir ameliyat oyununda çıkıyor. Ağır hastalanan ve virüs kapan güzel karakter, iyileşmek için sizlerden yardım diliyor. Oyunun adı virüs ameliyatı oyunudur.

Elsa’nın virüs ameliyatı oyununda amaç güzel Elsa’ya virüs tedavisi uygulamak. Elsa hastalanır ve dayanılmaz bir şekilde ağrılar çekmektedir. Karın bölgesinde yoğun bir şekilde ağrı hisseden Elsa, tedavi olmak ister. Burada tedavi yapan doktor rolünü sizler üstleneceksiniz. Sorunları teşhisten sonra ameliyata başlanacak oyunda, Elsa’ya nazkoz vererek başlangıcı yapıyorsunuz. Narkozdan sonra mide ve bağırsaklarında bulunan virüsleri temizlemeniz gerekmektedir. Mikropların yaydığı hastlalıkları teşhis etmek ve Elsa’yı sağlığına kavuşturmak, sizin gayretinize kalmış bir şey. Başarılı bir ameliyat tedavisi geçirmeniz gerekecek. Ameliyat bitiminde Elsa henüz iyileşmemiş olacak. Ağır tedavi sonrası yorgun düşen Elsa’nın yorgunluğunu atması için de çaba göstermelisiniz. Elsa’yı eski görünümüne ulaştırmak için giyimine ve makyajına da dikkat etmelisiniz. Bu güzel oyundan zevk alacağınızdan eminiz.

Bir önceki yazımızda Elsa'nın Göz Muayenesi Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Elsa'nın Göz Muayenesi ve Elsa'nın Göz Muayenesi Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top