Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Elsa’yı Ameliyat Et Oyunu

Elsa’yı Ameliyat Et Oyunu

Elsa'yı Ameliyat Et Oyunu

Elsa’yı Ameliyat Et Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Tedavi ameliyat oyunlarını sevenler bu yazımızı iyi okusun. Önereceğimiz oyun sizler için hazırlanmış basit ve çok güzel bir uygulamadır. Ameliyat ve tedavi oyunları gün geçtikçe daha da ilgi çekiyor. Buna istinaden çok anlamlı uygulamalar görebilmekteyiz. Elsa’yı Ameliyat Et oyunu tam sizlere göre.

Sevimli karakter Elsa Frozen‘in oyunu olan Elsa’yı Ameliyat Et oyununun amacı, karnından hastalanan Elsa’nın tedavi ve ameliyat edilmesini kapsamaktadır. Elsa, son zamanlarda yoğun bir şekilde karın ağrısı hissetmektedir. Ağrılara dayanamayan sevimli karakter, acilen doktora gider. İlginç oyunlara merak eden ve bu güzel tedavi oyunu için siz küçükler Elsa’nın tedavisini üstlenecek, onu iyi edeceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden Elsa’nın tedavisine başlayın. Muayene ilk aşamadır. Muayene ile birlikte Elsa’nın çektiği ağrının sebebi olan bölgeyi tespit edin. Tedavi işlemi ağır olduğu için Elsa’yı narkoz vererek bayıltın. Bayılttıktan sonra Elsa’nın bağırsaklarında bulunan sorunu ameliyat ile halledin. Elsa’yı çabuk bir şekilde iyileştirmek sizin elinizde. Hızlı bir şekilde iyileşmeyi düşleyen Elsa, gözlerini açtığında çok mutlu olacaktır.

Bir önceki yazımızda Noel Baba'nın Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde ilginç oyunlar, Noel Baba ve Noel Baba'nın Tedavisi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top