Buradasın
Ana Sayfa > Parfüm > En Çekici Erkek Parfümleri

En Çekici Erkek Parfümleri

En Çekici Erkek Parfümleri

Erkekler gündelik hayat itibari ile kullandıkları parfümlerinin fazlası ile çekici bir kokuya sahip olmasını isterler. Çekici erkek parfümleri arasında sayabileceğimiz ve genel olarak kadınları etkisi altına alan kokuları tanımak gerekir. Bazı baharat aromaları vardır ki; bir yandan seksi kokuları andırır, diğer yandan ise fazlası ile terleme karşıtıdır.

Seksi Erkek Kokuları

Biberiye, kakule, silhat ve misk kokularının özel aromaları ile hazırlanan en güzel parfümlerden biri, D&G TheOneSport olarak bilinir. D&G erkek parfümleri genel olarak güncel ve sıcak kokuları içerisinde barındırır. Mutlaka, gün içerisinde var olan aşırı stres ve yorgunluğa karşı kötü kokuları engeller ve mutlaka sürekli cazip ve çekici bir kokuda kalmanızı sağlar.

Limon, mandalina, narenciye, papatya, meşe yosunu, mango ve çok hoş bahar çiçeklerini içerisinde barındıran, OrangeVarte, gün içerisinde tercih edebileceğiniz parfüm seçeneklerinden biri. Sert erkek kokuları tarzında aşırı deodorant barındıran kokulardan uzak durmak gerekir. Nerede ise; eski zamanlarda tercih edilen ve tam anlamı ile tütün kolonyası kokan parfümlerin benzerlerini kullanmaya kadar yakınlaşacağınız anlarda mutlaka yalnızca, traş kremi sürmenizin yeterli olacağını unutmayın.


Taze Kokuları Tercih Edin

Doğadan kokuları içerisinde barındıran ve mutlaka yalnızca mevsim çiçekleri ve narenciyelerin özleri ile kokan, doğal ve taze kokuları tercih etmeniz hem ağır olmaz hem de etrafınızdaki kokunuza hayran bırakır. L’ EaulsseyMiyake PourHomme, mandalina, adaçayı, mine çiçeği, Hindistan cevizi ile oldukça seksi ve hoş bir kokudur. Günün her saatinde tercih edebileceğiniz ve mutlaka sizi asla sıkmayacak kokulardandır.  Hafif aroma içeren kokular çok daha fazla tercih edilmelidir çünkü; sıkar sıkmaz sizi aşırı yoğun bir koku altına almazlar ve mutlaka gün içerisinde burnunuza gelen kokudan asla rahatsızlık duymazsınız.

Kokunuz İle Hatırlanırsınız

Seksi erkek kokusu, özellikle de bir kadının aklında iz bırakabilmek açısından oldukça gereklidir.  Hafif ve ateş dolu kokuları tercih etmeniz ve mutlaka tercih ettiğiniz kokuda abartılı olmayan bir erkeksiliğin olmasına dikkat etmelisiniz. Piyasada üretilen erkek kokularının birçoğu genel kitlelere hitap eder. Çok daha nadir bulunabilen tarzda kokuları tercih ederseniz kokunuz o kadar fazla akılda kalıcı olur.


Bir önceki yazımızda Kaliteli Kadın Deodorantları başlığı içeren makalemizde bayan deodorant tavsiye, en iyi bayan deodorantları ve en iyi kadındeodorantları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top