Buradasın
Ana Sayfa > Cilt Bakımı > Erkek lazer epilasyonda yeni teknolojiler

Erkek lazer epilasyonda yeni teknolojiler

Lazer epilasyon 2016 teknolojisi olarak yine en çok öne çıkacak olan model kesinlikle Soprano ıce cihazı olacak ve bu cihaz ile yapılan Buz lazer farkı öne çıkacak. Lazer epilasyon için klinikler artık cihazları yenilemeye ve buz lazer ile tanışmaya başladı bile. Türkiye’ye hızla yayılan ve hatta birçok ilde birden fazla klinikte verilen buz lazer hizmeti ile uygulamanın kalitesi zaten ortaya koyulmuş oluyor. Lazer epilasyon için talep görünen noktalardan biri de erkeklerin ilgi göstermesi oluyor. Hem kadınlar hem de erkekler araştırma yapıyor ve hızlı acısız uygulama olan buz lazer ile tanışmaya başlıyorlar.

Erkek lazer epilasyon her zaman az tercih edilen bir uygulama gibi görünüyor olsa da bu tabu artık yıkılıyor diyebiliriz. Kendine bakımı ihmal etmeyen erkekler ve aşırı tüylü erkeklerin bu sorundan kurtulma çabaları onları lazer tekniğine yönlendiriyor. Erkek lazer epilasyon buz lazer ile birleşiyor ve en sert kıllarda bile, en yoğun kıl olan kısımlarsa bile başarıyı ortaya koymayı başarıyor. Erkek lazer epilasyon için sizlerde ister kendiniz için, ya da bayansanız erkek arkadaşınız, abiniz, eşiniz için yani kısaca bu ihtiyaca gerek duyan yakın çevrenizde ki erkekler için randevu alabilirsiniz

Lazer epilasyon kliniklerini buz lazer uygulaması olarak bulmanız biraz zor olabilir. Bu sebeple adreslerini öğrenmek buzlazer.com adresine giriş yaptığınızda bulunduğunuz ilde bulunan klinikleri de öğrenebilirsiniz. Lazer epilasyon için artık buz lazer uygulaması giderek yaygınlaşıyor ve en vazgeçilmez uygulamalardan biri olacağı artık garanti gözü ile görünüyor. Kim acısız bir uygulama varken acıyı tercih eder ki? Ya da kim daha kısa sürede daha başarılı sonuçlar almak isterken, eski yöntemler ile bu süreci daha uzun hale getirmek ister ki? Dolayısı ile buz lazer ile kullanılan Soprano ıce cihazı fark yaratmaya devam edecek. Lazer epilasyon kliniklerinde buz lazer olup olmadığına mutlaka dikkat edin ve cihazın ise mutlaka Soprano Ice olduğuna emin olunuz.

Bir önceki yazımızda Elizabeth Arden’den İlk Probiyotikli Krem başlığı içeren makalemizde Elizabeth Arden, Superstart Skin ve Superstart Skin Renewal Bosster hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top