Buradasın
Ana Sayfa > Ünlü Resimleri > Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yıllardır ekranlarımızda olan,  eleştirenin ve beğenenin at başı gittiği dolayısı ile kimsenin kayıtsız kalmadığı Kurtlar Vadisi efsanesinin bir uzantısı olarak görülebilecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Kurtlar Vadisi’nde bir döneme damgasını vuran ve ölümünden sonra ülkede trajikomik hadiselerin yaşandığı Çakır karakterinin adeta yeniden dirilişini müjdeliyor. Başrolünü Çakır karakterine de hayat veren Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı dizinin yapımcısı da Kurtlar Vadisi ekibinden Raci Şaşmaz. Senaryosu da Bahadır Özdener ile birlikte yine Raci Şaşmaz’a ait olan dizi genç yaşından itibaren yer altı dünyasının içinde olan ve adım adım zirveye yaklaşan Hızır Çakıbeyli’nin ekseninde dönüyor.

Dizinin Önemli Karakterleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin önemli karakterleri Oktay Kaynarca ile birlikte dizi sektöründe fenomen haline gelmiş isimlerden oluşuyor. Örneğin esas kadın rolünde Yaprak Dökümü’nde fırtınalar estiren Deniz Çakır ismini görüyoruz. Ayrıca yine belirli dönemlerde Kurtlar Vadisi’nin kadrosunda yer almış Selçuk Yöntem, Kenan Çoban ve Tarık Ünlüoğluda dizinin önemli rollerinde karşımıza çıkıyor.

Mafya Dizileri

Özellikle genç erkekler arasında hemen kendi fanlarını yakalayan mafya dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz konusu yeni bir şeyler söylemese bile çekim mekanları, replikler arasına serpiştirilmiş özlü sözleri ve kast listesinde olan ve uzun süredir ekranlardan uzak kalan oyuncuların özlemi ile yeni sezonda en dikkat çekici yapımlar arasında kendisine bir yer bulacak gibi görünüyor.

 

Bir önceki yazımızda Saadet Işıl Aksoy Fotoları başlığı içeren makalemizde Saadet Işıl Aksoy, Saadet Işıl Aksoy boyu ve Saadet Işıl Aksoy fotoları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top