Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Ever After High Bebekleri Oyunu

Ever After High Bebekleri Oyunu

Ever After High Bebekleri Oyunu

Ever After High Bebekleri Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Ever After High dünyasının güzellerini daha önce çizgi filmlerde görüyorduk. Zaman zaman masallara da konuk olan sevimli güzeller artık oyunlarda. Daha önce kendilerini çeşitli oyunlarda görmüştük. Bugün ise bebeklik halleriyle karşımıza çıkıyorlar. Bu sevimli karakterleri mutlu etmek için elinizden geleni yapmanız istenecek. Ever After High Bebekleri oyunu ile çok eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Ever After High Bebekleri oyununun konusu oyunun isminden de anlaşıldığı gibi sevimli Ever After High bebeklerinin bakımları ve süslemeleri ile ilgilidir. Sevimli bebekler yan yana geldiklerinde çok eğlenceli vakitler geçirmektedirler. Bu eğlenceli anlardan sonra da zaman zaman yaramazlık yapmaktadırlar. Bu yaramazlık süreçlerinde onlara eşlik edecek, onlara bakacak ve onları eğlendireceksiniz. Haydi sevimli yumurcakları eğlendirmeye başlayın…

Oyuna istediğini bebeği seçerek başlayabilirsiniz. Apple White ya da Raven Queen sizlerle çok mutlu olacak. Oyunda gerekli adımları takip ederek aşama kaydedebilirsiniz. Seçtiğiniz sevimli bebeği eğlendirmek adına ona müzik açabilir, onun bakımını yapabilirsiniz. Son aşamanız ise sevimli bebekleri giydirmek olacaktır.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top