Buradasın
Ana Sayfa > Dekorasyon > Evinizde Güz Mevsimini Aksesuarlarla Yaşatın

Evinizde Güz Mevsimini Aksesuarlarla Yaşatın

Evinizde Güz Mevsimini Aksesuarlarla Yaşatın

Sonbahar mevsimi için en güzel güz temalı aksesuarları evlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun için güz mevsiminden ilham alınarak tasarlanmış aksesuarları evinize yerleştirerek güz mevsimini evinizde hissettirebilirsiniz. Bu anlamda size bu güzel hisleri verebilecek pek çok aksesuar çeşidi bulunmaktadır.

Güz temalı küllükler, şamdanlar, biblolar, sonbaharı hatırlatan çiçekler, mumluklar ve daha pek çok aksesuar ürünü sizlerin zevkli evlerinize renk katmak için tasarlanmıştır. Güz mevsimini sadece dışarıda değil içeride de yaşama imkanı bulabileceğiniz çok sayıda alternatif seçeneği bulabilirsiniz. Evlerinize sonbaharın o asil çehresini getirebilirsiniz. Mevsimlerden en güzel güz mevsimi olarak gelir bana. Çünkü dökülen yapraklarla birlikte sanki bütün sıkıntılar kederlerde tek tek dökülürmüş gibi gelir. İnsanın bu mevsimde şiir yazmak gelir adeta içinden. Benim gibi düşünenler için evlerini sonbahar mevsimi ile zenginleştirmek isteyenler için gelip görebileceği pek çok ürün mevcuttur. Zevkinize göre en ideal gelen aksesuarı evinizde bulundurabilir ve güz mevsimini en şiirsel şekilde evinize aksettirebilirsiniz.

Vazolarınızdaki Çiçekleri Değiştirin

Hem vazolarınızı hem de çiçekleri değiştirmenin zamanı geldi. Güz teması hem vazolarınızda işlersin hem de sonbahar yaprakları ile bezenmiş çiçekler vazolarınızdaki yerini alsın. Bunun için sonbaharı andıran çeşitli sayıda ürün bulmanız mümkündür. Vazoların diğer aksesuarlardan ayrı olarak farklı bir havası vardır sanki. Her mevsimi andırabilen özellikte olabilirler. Sade bir vazoya bile alabileceğiniz plastik sonbaharı andıran dal veya çiçeklerle güzü hatırlayabilirsiniz. Ya da sonbahar temalı hoş bir vazo içerisine dışarıdan topladığınız kuru dalları süsleyerek çok romantik bir sonbahar şöleni de hazırlayabilirsiniz. Sonbahar hüzün mevsimi olarak bilinse de romantizmin doruğa çıktığı mevsimdir aslında. En güzel duyguların körüklendiği en sanatsal duyguların coştuğu mevsimdir de. Bu güzel mevsimi sadece dışarı da yaşamak haksızlık değil midir? Eviniz de de güz mevsimini bu aksesuarlarla en güzel şekilde geçirebilirsiniz.

Sonbaharın Ritmik Havasını Tüm Odalarınıza Yansıtın

Sadece tek bir odayla sınırlı kalmayıp evinizin her bölümünü sonbahar aksesuarları ile doldurabilirsiniz. Örneğin yatak odanızda güz temalı bir şamdan veya kütükten yapılmış mumluklar ile çok romantik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yine salonunuza koyacağınız sonbahar temalı bir vazo veya vitrininizi süsleyen sonbahar yaprağı şeklinde bir tabak olabilir. Kapıya asacağınız sonbahar yaprak desenli bir süs bile güz mevsimini evinizde yaşamak için yeterli olacaktır. Bunun gibi misafirlerinizi ağırlamanız için güz temalı şekerlik sevdiklerinize ikramda bulunurken tatlı bir esinti yaşatabilir içinizde. Bunun gibi aklınıza gelebilecek pek çok görsellik ile evinizde güz mevsimini en güzel bir şekilde yaşayabilirsiniz. Hayatı sanatsal şekilde yaşamak isteyenler için her daim seçenekleri değerlendirenler için bu ürünler tasarlanmıştır. Siz de kendinizi farkındalığı yakalayanlardan görüyorsanız bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda 2016 En Şık Lambader Tasarımlar başlığı içeren makalemizde aydınlatma, lambader ve lokal aydınlatma hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top