Buradasın
Ana Sayfa > Sağlık > Genital Bölge için Temizlik Ürünleri

Genital Bölge için Temizlik Ürünleri

genital-bolge-icin-temizlik-urunleri

 

Genital bölgenin temizliğine özen göstermek kadınları birçok hastalıktan koruyan en önemli etkenlerdendir. Genital bölge temizliğini etkili bir biçimde yapabilmek için bu bölgeye özel üretilmiş ürünleri kullanmanızda fayda vardır.

Genital Bölge için Kaliteli Temizlik Ürünleri

  • Babe Hijyenik Jel

Genital bölge için oldukça uygun olan bu jel cildin nem dengesini korur. Genital bölgede ferahlık sağlar. Doğumun öncesinde ve sonrasında ortaya çıkabilecek tahrişlerde kullanılabilir. Tahrişleri azaltarak enfeksiyon kapma riskini en aza indirir ve kötü kokuların oluşmasını engeller. Yetişkinler için üretilmiş olsa da çocuklarda da kullanılabilmektedir.

 

  • Carefree Temizleme Mendili

Bir pakette 20 adet mendil barındıran bu ürün size pratik ve güvenli bir temizlik olanağı sunarken ferahlatır.

 

  • Zed İlaç Femin-X Intimate

Özellikle mantar, akıntı, koku ve kaşıntı sorunlarında kullanılan bu ilaç oldukça etkilidir. Sıvı sabun gibi köpürtülerek uygulandıktan sonra ılık su ile durulanır. Doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız gerekir. Çok sık ya da az kullanmak ilacın etkisini azaltıp sizi rahatsız edebilir.

 

  • Sebamed Menopoz Sonrası Hijyen

Özellikle menopoz sonrasında kullanılmak üzere üretilmiş olan bu ürün genital bölgenin hijyenini etkili bir biçimde sağlamaktadır. Genital bölgenin genel yapısını bozmadan nemlendirerek temizlik sağladığı için kullanımı oldukça sağlıklıdır. İçeriğindeki syndet sayesinde bakım ve nemlendirme sağlamaktadır. Düzenli kullanım ile mantar oluşumunu önler. Alkol ve sabun bulundurmaması sayesinde cildi kurutmaz ve kaşıntı yapmaz.

 

 

 

Bir önceki yazımızda Maden Suyunun Faydaları başlığı içeren makalemizde maden suları, Maden suyu ve Maden Suyunun Faydaları hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top