Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Ginger’in Tedavisi Oyunu

Ginger’in Tedavisi Oyunu

Ginger'in Tedavisi Oyunu

Ginger’in Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük oyunların vazgeçilmez türü olan ameliyat ve tedavi oyunları gün geçtikçe daha gelişmiş ve anlamlı bir şekilde yapılmaya devam etmektedir. Son zamanlarda masal kahramanları gibi farklı karakterler de tercih sebebi olabiliyor. Oyunların da sevilen yüzleri bu kategorilerde rol almaya devam ediyor. Mesela bugün sevimli kedi Ginger’in oyunu sizlere önerimizdir. Ginger’in Tedavisi oyununu çok seveceksiniz.

Ginger’in Tedavisi oyununun amacı, oyunun adından da anlaşıldığı gibi sevimli kedi Ginger karakterinin kaza geçirmesi ve ardından tedavi edilmesidir. Ginger, arkadaşlarıyla vakit geçirirken düşmanları tarafından kovalanır. Düşmanlarıyla tenha alanlarda kapışan Ginger, yakalanmaz ancak kaçtığı esnada birçok defa vücudunun farklı yerlerine darbe almıştır. Darbeler sonrası yaralanmaları olan Ginger acil bir şekilde tedaviye alınmıştır. Kedi Ginger’i tedavi edecek kişi sizler olacaksınız. Sevimli karakter Ginger bu konuda sizlerden yardım dilemektedir.

Öncelikle Ginger’in ateşini ölçün. Ekranda bulunan ve gerekli pek çok malzeme göreceksiniz. Bu malzemeleri sırasıyla kullanınız. Tedavi sürecini iyi yönettiğinizde Ginger iyi olacak ve sağlığına kavuşacaktır. Sizlere teşekkür edecektir.

Bir önceki yazımızda Rapunzel Diş Tedavisinde Oyunu başlığı içeren makalemizde güzel oyunlar, Rapunzel ve Rapunzel Diş Tedavisi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top