Buradasın
Ana Sayfa > Diyet > Göbek Eritme Yöntemleri

Göbek Eritme Yöntemleri

göbek, göbek eritme, göbek eritme yöntemleri
  • Göbek sorunu bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de sorundur. Herkezin bir sinir bozukluğuna neden olur. Göbeğiniz var ve eritemiyorsanız size söyleyeceğim tavsiyeler var. Bu tavsiyeleri uygularsanız göbeğinizin nasıl eridiğini göreceksiniz.
  • Öncelikle doğru banyo ile başlayalım.Banyo yaparken iri tuz ile banyo yapın. İri tuzun insan vücudu üzerinde çok büyük faydaları vardır.İri tuz terletir ve vücutta oluşan suyun dışarı atmasına yardımcı olur. Ayrıca metabolizmanın hızlanmasını sağlar. Marketten alacağınız birkaç torba iri tuz size herşeyde yardımcı olacaktır. Banyodan önce bir bardak sıcak suya iri tuzu ekleyip karıştırın. Karnınızın üzerine masaj yaparak güzelcene yedirin. 10 dakika bekleme ardından yine sıcak su ile durulayıp banyonuzu yapın. Bu şekilde hem maddi açıdan verilen spalara gerek kalmadan göbeğinizin eridiğini göreceksiniz.
  • Bayanlar için ev işleri yaparken göbeğinizi eriteceğinizi biliyormuydunuz ? Mesela evi temizlerken elektrik süpürge yerine normal süpürge tercih edebilirsiniz. Ya da vilada yerine normal bezi tercih edin. Hava sıcaklığının arttığı öğle saatlerinde çamarşır yıkayıp ütü yapın. Vücudunuzun nasıl şekil aldığını göreceksiniz.
  • Çok yoruldunuz ve acıktınız. Kendinize göre bir diyet listesi hazırlayın. Bilirsiniz ki Aşçılar kendi yemeklerini sevmezler ve yemezler. Bu şekilde daha az yemek yemiş olacaksınız.
  • Karın bölgenize masaj yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın ki masaj en iyi sonuç çıkartan bir durumdur. Masaj kremiyle karnınızı ovalayın . Bu uygulama karın bölgesindeki oluşan yağlanmaların gitmesinde çok büyük bir önemi vardır. Masaj derinin ısısını yükseltir ve enerji tüketiminin artmasına neden olur . Bu sayede bağırsaklarınız daha hızlı bir şekilde çalışacaktır. Kan dolaşımınız hızlanacak bu sayede vücuttaki suyun dışarı atmasını sağlayacaktır. Size tavsiyem hergün karın bölgenize masaj yapmanız.
  • Yemek öğününüze zaman yaklaştığında öncesinde biraz atıştırın. Bu uygulama iştahınızın kapanmasını sağlayacaktır. Bu sayede normal öğününüzde daha az yemek yeme ihtiyacı duyacaksınız. Bunun yanı sıra hergün ılık su içerisine 15- 20 mililitre elma sirkesi tüketebilirsiniz. Elma sirkesi vücuttaki yağ oranını dengeler ve miğdenizin küçülmesini sağlar. Bunu hergün yaparsanız 1 ay içerisinde inanılmaz sonuçlar alabilirsiniz.
  • Beyin ne kadar çok çalışıyorsa vücudun o kadar çok enerji tükettiğini bir fizyolog söylemiş. Böyle bir teoriye dayanarak zayıflama yöntemi gündemdeki yerini aldı. Örneğin kilolu insanlar için kitap okumak,resim yapmak,yazı yazmak gibi çalışmalar yapmaları öne sürülüyor.
  • Otomobil kullanırken bile göbeğinizin eritebileceğinizi biliyormuydunuz ? Otomobil kullanırken veya otururken karın kaslarınızı sıkıp tekrar bırakmanız göbek eritmenizde yardımcı bir durumdur. Göbek eritmek istiyorsanız sıkmak, beklemek ve gevşemek çok önemlidir.

Bir önceki yazımızda Göbek Eritmenin Kolay Yolları başlığı içeren makalemizde göbek, göbek eritme ve göbek nasıl eritilir hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top