Buradasın
Ana Sayfa > Güzellik > Göğüs Büyütücü İlaçlar ve Fiyatları

Göğüs Büyütücü İlaçlar ve Fiyatları

Göğüs Büyütme İlaç ve Fiyatları

Daha büyük ve diri göğüslere sahip olabilmek için bitkisel ürünlerin yanı sıra çeşitli kremler de kullanabilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız kremlerin tamamı doğal içeriğe sahip olduğu için vücudunuza herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz olabilir. Bu nedenle dikkatli olmanızı ve kullanım talimatlarına harfiyen uymanızı tavsiye ediyoruz.

Krem kullanmayı tercih etmeyen ziyaretçilerimiz sitemizde yer alan bitkisel göğüs büyütme yöntemleri makalemizden faydalanabilirler.

Göğüs Büyütme İlaç ve Fiyatları

  • Herbal Farma Womanish Göğüs Büyütücü

Günde 2 defa az miktarda alıp göğüslerinize masaj yaparak yedirin. Kremi banyodan sonra uygulamanız başarıyı artıracaktır. Fiyat: 53 TL.

 

  • Yeşilex 028 Göğüs Büyütücü İlaç

Her gün 3 defa aç karna alınması gereken bu ilaç düzenli kullanım sonrasında göğüslerde 2 bedene kadar büyüme sağlar. Östrojen sıvısını artırıp süt kanallarını açma yöntemi ile büyümeyi sağlar. Fiyat: 95 TL.

 

  • Blue Ocean Göğüs Kremi

Sabah ve akşam göğüslere masaj yaparak sürülür. Krem süt kanallarını açarak göğüslerin dolgunlaşmasını ve büyümesini sağlar. Aynı zamanda sıkılaştırıcı etkisi de vardır. Fiyat: 50 TL.

 

  • Herbal Farma ve Çemen Otu

Göğüs büyütmedeki başarısı bilinen bu ilaç günde 2 defa alınmalıdır. Çemen otunun da ne kadar etkili olduğunu bilmeyen yoktur. Herbal Farma ile birlikte alındığında ise çok daha etkili ve hızlı sonuç alınabilir. Fiyat: 75 TL (İkisi dahil)

 

  • Çemen Otu ve Kara Üzüm Çekirdeği

Aktardan uygun fiyata temin edebileceğiniz çemen otunu kara üzüm çekirdeği ile birlikte uygulamak da gayet başarılı bir sonuç doğurur. Ayrıca oldukça ekonomiktir. Ancak çemen otunun kokusunun oldukça ağır olduğunu da belirtelim.

 

 

 

Bir önceki yazımızda Kalın Kaş modası başlığı içeren makalemizde kalın kaş, kalın kaş modası ve kalın kaş modelleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top