Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Grip Tedavisi Oyunu

Grip Tedavisi Oyunu

Grip Tedavisi Oyunu

Grip Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük ve ilginç oyun sevenler için güzel bir önerimiz var bugün. Hem de küçükler için yararlı ve eğitimsel bir oyun olacaktır. Grip Tedavisi oyunu küçük kız ve erkeklerin çok seveceği bir uygulamadır. Küçük kızı tedavi ederken hm onu mutlu edecek hem de kendinizi eğlendireceksiniz.

Grip Tedavisi oyunu, adından da anlaşıldığı gibi küçük bir kızın hastalanması ve tedavi edilmesi ile ilgilidir. Oyun karakteri olan küçük kız, kar topu oynamak için dışarı çıkıyor. Dışarıda da tam kar topu oynamalık bir hava vardır. Kar yağışı dinmiş ve ortam kar topu oynamak için müsait duruma gelmiştir. Dışarıda eğlenen arkadaşlarının yanına katılan küçük kız çok da kalın giyinmemiştir. Bu ihmalliğinin üzerine bir de arkadaşları gittiği halde daha fazla dışarıda durmuş ve soğuktan etkilenmiştir. Küçük kız hastalanmış ve grip olmuştur. Acil olarak tedaviye ihtiyacı vardır. Doktor çağrılmıştır ve burada doktor görevi sizlerindir.

Küçük kız için gerekli malzemeleri kullanın. Ekran sizleri yönlendirecektir. Sevimli kız iyileştiğinde çok mutlu olacaktır.

Bir önceki yazımızda Dr McStuffins Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Disney, Dr McStuffins Diş Tedavisi Oyunu Oyna ve Dr. McStuffins hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top