Buradasın
Ana Sayfa > Ünlü Resimleri > Güneşin Kızları Tolga Sarıtaş Kimdir?

Güneşin Kızları Tolga Sarıtaş Kimdir?

tolga sarıtaş kimdir

Mavi gözlü ve sarışın olan yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş 1991 doğumludur. Yani şuan Tolga Sarıtaş yaşı 24’tür. Uzun soluklu bir dizi olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki rolü ile hafızalara kazınmış ve 2015 yılında ekranlara gelen Güneşin Kızları Ali ile popülerliği artmıştır. Tolga Sarıtaş çocuklu hali ve şimdiki hali karşılaştırıldığında aslında değişmeyen bebek yüzlü erkek oyuncular arasındadır. Tolga Sarıtaş boyu 1.80 m’dir.

Güneşin Kızları Ali Tolga Sarıtaş Kimdir?

En fazla genç kız hayranı olan Tolga Sarıtaş şimdiden umut vadeden erkek oyuncuları arasında ki yerini almıştır. Güneşin Kızları oyuncuları arasında başarılı olan Tolga Sarıtaş Ali karakteri ile genç ve asi bir delikanlıyı canlandırmaktadır. Tolga Sarıtaş Güneşin Kızları dizisinde Haluk’un (Emre Kınay) oğlu Ali’yi canlandırmaktadır. Haluk (Emre Kınay) Güneş (Evrim Alasya) isimli edebiyat öğretmenine aşık olur ve onunla evlenir. Oldukça varlıklı olan Haluk Güneşi ve 3 tane kızını kendi villasına getirir. Üvey kardeşleri ile yaşamak zorunda kalan Ali bu durumu kabullenmek istemez.

Aynı zamanda dizide psikolojik sorunları bulunan Haluk oğlu Ali‘ye şiddet uygulamaktadır. Bu nedenle Ali ve Güneş’in kızı Selin (Hande Erçel) birbirine yakınlaşır. Popüler bir isim olan Ali ise arkadaşları arasında oldukça sevilmektedir. Ali ve Selin birbirlerine aşık olurlar fakat bu durumu kendilerine bile itiraf edemezler.

Tolga Sarıtaş resimleri arasında dizide ki farklı karelerini ve Tolga Sarıtaş kıyafetlerini de görebilirsiniz. Tarzı ve tavrı ile örnek olan Tolga Sarıtaş foto galeri ile oyuncuyu daha yakından tanıyabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Saadet Işıl Aksoy Fotoları başlığı içeren makalemizde Saadet Işıl Aksoy, Saadet Işıl Aksoy boyu ve Saadet Işıl Aksoy fotoları hakkında bilgiler içermektedir.

One thought on “Güneşin Kızları Tolga Sarıtaş Kimdir?

Bir Cevap Yazın

Top