Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Güzel Gelin Barbie Oyunu

Güzel Gelin Barbie Oyunu

Güzel Gelin Barbie Oyunu

Güzel Gelin Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Hayranları Barbie ile ilgili oyunlara doymak bilmiyor. En güzel Barbie oyunlarına yer verdikçe minik hayranları eğlenmeye devam edecek. Daha önce birbirinden farklı ve güzel Barbie oyunları oynamıştınız Bugün de o oyunların kalitesine yakın bir oyun sunuyoruz sizlere. Güzel Gelin Barbie oyunu ile yine eğlence dolu anlara tanıklık edeceksiniz. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve bu eğlenceli oyunun tadını doya doya çıkarın…

Güzel Gelin Barbie oyununun konusu ise oyunun adından anlaşılacağı üzere Barbie’nin güzel düğünü için gelinlik denemeleri yapmasıdır. Barbie biricik aşkı Ken ile artık mutluluğa adım atmak istiyor. Evlilik kararı alan genç çift düğünlerini kırda yapacaklar. Güzel yaz mevsimi ile birlikte en yeni gelinlikler de çıktı. Barbie de en yeni ve en şık gelinlikleri tek tek deneyecek, düğününde giyecek.

Barbie yine her zamanki gibi en şık olmayı planlıyor. Buna göre gelinlik takımları topladı ve en gösterişli şekilde düğüne çıkmak istiyor. Barbie’nin gelinliğini giydirdikten sonra takı ve aksesuarları da eksik etmemeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top