Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Güzel Palyaço Barbie Oyunu

Güzel Palyaço Barbie Oyunu

Güzel Palyaço Barbie Oyunu

Güzel Palyaço Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzelimiz Barbie bugün yine farklı hallerde karşımıza çıkıyor. Daha önceden masal karakterleri gibi, meslek kıyafetleri gibi süslediğimiz Barbie bugün ise çocukları çok eğlendirecek bir kahramanla geliyor. Güzel Palyaço Barbie oyunu siz sevimli çocukları ve özellikle giydirme oyunlarını sevenler için birer neşe kaynağı olacaktır.

Güzel Palyaço Barbie oyunu, daha önceki Barbie oyunlarından olan meslek kıyafetleri gibi düşünülebilir. Palyaçoluk da genellikle çocuk kesimine hitap ettiği için çocukları eğlendirme sanatı olarak adlandırılır. Bu sayede Barbie yine adından söz ettirecek ve güzel bir oyunla daha karşımıza çıkacak. Barbie, büyük bir sirkte palyaço olmuştur. En eğlenceli kıyafetleriyle bir bir şovunu yapmaktadır. Bu güzel ve şirin kıyafetler ile birlikte Barbie’nin yardımcısı olacaksınız. Haydi durmayın ve Barbie’ye yardım edin…

Ekranda bulunan bölümde güzel kıyafetlerden istediğinizi seçerek Barbie’ye giydirebilirsiniz. Ya da istediğiniz kadar deneme yaparak farklı veya zevkinize uygun bir palyaço kıyafeti seçebilirsiniz. Daha pek çok farklı eklemelerle birlikte Barbie’yi muhteşem bir palyaço kılığına sokabilir, ona en iyi şekilde yardım sağlamış olabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Barbie Grip Oluyor Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Grip Oluyor ve Barbie Grip Oluyor oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top