Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Hamburgerci Barbie Oyunu

Hamburgerci Barbie Oyunu

Hamburgerci Barbie Oyunu

Hamburgerci Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie yine güzel oyunu ile ilgi çekecek gibi gözüküyor. Her defasında onu en güzel yapmıştık. Bugün ise yine farklı bir konseptte farklı şekilde ve bunu sizlerin yardımıyla yapıp ilgi çekmek istiyor. Bakalım Barbie bunu başarabilecek mi? Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve Hamburgerci Barbie oyunu ile bu güzel oyunun zevkini çıkarın.

Hamburgerci Barbie oyununun konusu oyunun isminden de anlaşılabileceği gibi Barbie’nin hamburgerci olması ve yaptığı hamburgerleri müşterilere servis etmesi olacaktır. Tabi her şey anlatıldığı gibi kolay olmamaktadır. Bunun için de en güzel verimi almak için çok uğraşmak gerekir. Barbie için yardımcı olun ve en güzel hamburgerleri yapın. Barbie’nin müşterileri servis bekliyor ve Barbie’nin de pek vakti yok. Barbie’ye acil yardımcı olmalısınız.

Oyun ekranında gerekli malzemeler yer alacaktır. Sipariş için uygun olan yiyecekleri hazırlayın. Her servis sonrası para kazanabileceksiniz. Zamanla level atlayacak ve oyun geçeceksiniz. Oyun sonraki bölümlerde sipariş sayısının artması sebebiyle zorlanacaktır. Barbie için tüm zorlukların üstesinden geleceğinizden şüphemiz yok.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top