Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Güneşin Kızları Oyuncuları Foto Galeri

Güneşin Kızları Oyuncuları Foto Galeri

Hande Erçel Kimdir? 

Onu sadece Güneşin Kızları dizisinden gördünüz ve yaşamı hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bu yazımızı okumaya başlayabilirsiniz. İlk olarak Hande Erçel modellik yapmak için Azerbaycan’da düzenlenen bir güzellik yarışmasına katılmıştır. Tüm güzelliği ile dikkat çeken Hande Erçel daha önce Hayat Ağacı isimli dizide küçük bir rol oynamıştır. Daha sonra en iyi çıkışını ve tanınır olmasını sağlayan Hande Erçel Güneşin Kızları isimli dizi de Selin isminde ki karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

Güneşin Kızları Selin karakterine hayat veren oyuncu dizi de kendinden emin, eğlenmeyi ve gezmeyi seven anında düşündüğünü yapan bir karakteri canlandırmakta.

Hande Erçel 2015 yılında sosyal medyada en fazla aranan bayan oyuncu arasında ilk sırada gelmektedir. Hande Erçel pozları ile onu daha yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz. Hem meşhur olmadan önce ki Hande Erçel resimleri hem güzellik yarışmasında ki kareleri hem de diziye dair bir çok kare galerimizde yer almaktadır.

Hande Erçel kıyafetleri ise genç kızların büyük ilgisini çekerek internet üzerinden en çok aranan kıyafet modelleri arasında gelmektedir. Günlük yaşamda ve özel hayatında da instagram hesabından takip ettiğimiz güzel oyuncu yaptığı paylaşımlar ile övgü dolu yorumlar almaktadır. En çok dikkat çeken yönleri arasında uzun saçları beğeni toplamaktadır. Bebeksi yüzü, vücut ölçüleri, kaşı ve gözü ile en çok beğenilen oyuncudur.

Hande Erçel Kaç Yaşında? Hande Erçel Boyu? Hande Erçel Doğum Yeri?

Hande Erçel yaşı 22’dir. Oldukça genç olan oyuncunun şimdiden geleceği parlak görünüyor. Hande Erçel boyu ise 1,75 m’dir. Hande Erçel doğum yeri İzmir’dir. Uzun boylu olan güzel oyuncu İzmirli olmanın hakkını vermektedir. Hande Erçel dizi de ki bir çok farklı karesi ile galerimizde.

hande erçel, hande erçel 2015, hande erçel resimleri, hande erçel pozları, hande erçel kıyafetleri

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top