Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Hello Kitty Hayranı Barbie Oyunu

Hello Kitty Hayranı Barbie Oyunu

Hello Kitty Hayranı Baribe Oyunu

Hello Kitty Hayranı Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli Barbie karşımıza her gün yeni konseptlerle çıkmaya devam ediyor. Daha önceki oyunlarda da gördüğümüz gibi Barbie masallara konuk olmuş ve o masalların sevimli karakterleri gibi olmaya çalışmıştı. Bizler de onun için en güzel kıyafetleri bulup arzuladığı tarza ulaşmasını yeğlemiştik. Bugün de çok sevdiğimiz karakter olan Hello Kitty olarak karşımızda Barbie. Hello Kitty Hayranı Barbie oyunu sizleri çok eğlendirecek.

Hello Kitty Hayranı Barbie oyununun konusu Barbie’nin Hello Kitty tarzı kıyafetler denemesi ve onun gibi olmaya çalışması olarak belirtilebilir. Barbie çocukların sevimli kahramanı Hello Kitty tarzında muhteşem bir görüntü elde etmek istiyor. Bu sayede çocukların sempatisini biraz daha kazanmak istiyor. Dolabını Hello Kitty’li giysilerle dolduran Barbie için kolları sıvayın.

Ekranda bulunan pek çok şirin kıyafetleri bir bir deneyebilirsiniz. Elbiselerini tek tek denedikten sonra en beğendiğinizi seçip Barbie üzerinde uygulayabilirsiniz. Giyim sonrası ise işleriniz bitmiyor. Ardından takı ve aksesuarlarla güzel süslemeler yapabilirsiniz. Çantayı ve ayakkabıyı da uydurduğunuzda Barbie Hello Kitty gibi görünecektir.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top